Panteři padli v Boleslavi i podruhé, série se stěhuje do Otrokovic

03.03.2019 • Redakce

Také druhý venkovní zápas Superligového čtvrtfinále florbalisté Otrokovic v Mladé Boleslavi prohráli. A stejně jako v sobotu podlehli vítězi základní části rozdílem tří branek, tentokrát 3:6.

Panteři v obou dnech inkasovali jako první, v neděli drželi bezgólový stav do 14. minuty, kdy se prosadil kanonýr Curney. Na jeho zásah rychle zareagoval Lukáš Kvapil a v úvodní přestávce svítily na ukazateli stavu dvě jedničky.

Panteři ztratili utkání v prostřední periodě, kterou prohráli 0:3. Michajloviče propálili Natov, Curney a Tadeáš Chroust. Poměr střel na branku ve druhé třetině byl přitom nerozhodný, jenže hosté svoje šance neproměnili.

Otrokovice se ale nevzdaly, Pešat ve třetí třetině dvakrát snížil na rozdíl dvou gólů a hosté zkusili hru bez brankáře. Při té je ale potrestal Bína, který stanovil konečnou podobu výsledku.

Další dva duely série se odehrají o víkendu v Městské hale v Otrokovicích. A pokud se chtějí Panteři vrátit do Mladé Boleslavi, musí buď v sobotu, nebo v neděli zvítězit.

Technology Florbal MB
6:3(1:1, 3:0, 2:2)
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
Musil(Bauer) - Krzyžanek, Novák, Řehoř, Zakonov - Chroust.Ta, Chroust.To, Bína, Tokoš, Pluhař, Gruber, Höffer, Curney, Natov
Michajlovič(Majrich) - Nagy, Petřík, Kostka, Čevela, Zimmner, Szweda - Sovják, Zapletal, Volek, Rožnovják, Jurčík, Gál, Pešat, Kittel, Kvapil

Technology Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 6:3

branky: 14. Jan Natov, 25. Jan Natov, 35. Jiří Curney, 40. Tadeáš Chroust, 51. Jiří Curney, 60. Jakub Bína - 16. Lukáš Kvapil, 49. Lukáš Pešat, 55. Lukáš Pešat; rozhodčí:Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 275; zásahy brankářů: Petr Musil 12 - Radovan Michajlovič 17; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:2;

Komentář trenéra hostů pana Michala Kvapila: "O dnešním výsledku rozhodovala druhá třetina, kdy Boleslav opět využila nabídnuté šance po našich individuálních chybách, což zápasy play-off rozhoduje. V průběhu utkání jsme prohráli hodně osobních soubojů a opět jsme lehce ztráceli balonek. Musíme zapracovat také na přesilových hrách a standardních situacích, a z těchto utkání si vzít hlavně to dobré, máme týden na to připravit se na další utkání."

Komentář trenéra domácích pana Jana Pazdery: "Dnes jsme se na výhru nadřeli mnohem více, než včera. V zápase jsme měli několik výpadků v koncentraci, které soupeř dokázal využít pro vytvoření šancí, které naštěstí neproměnil. Příští týden v Otrokovicích nás nečeká nic lehkého. Potřebujeme zlepšit spoustu věcí abychom v klíčovém zápase série uspěli."