Panteři prohráli i čtvrté čtvrtfinále, sezona pro ně skončila

11.03.2019 • Redakce

Superligoví florbalisté Hu-Fa Panthers Otrokovice mají po sezoně. V nedělním televizním utkání doma podlehli Mladé Boleslavi 3:10 a celou sérii prohráli celkově 0:4 na zápasy.

Panteři šli do nedělního střetnutí bez své brankářské jedničky Radova Michajloviče, který po sobotní srážce s protihráčem utrpěl otřes mozku. Sobotní duel ještě dochytal, přes noc se ale jeho stav zhoršil a mezi tyče tak musela dvojka Otrokovic Kevin Majrich.

V první třetině pustil za svá záda pouze střelu Tokoše a těsný výsledek 0:1 sliboval vyrovnanou partii. Opak však byl pravdou. Panteři nezvládli nástup do druhé periody a ve 25. minutě prohrávali 1:4. Na gól Kittela přitom hosté odpověděli už za 26 sekund.
Bleskově zareagovali také na Petříkovu branku na 2:4 a třemi zásahy v řadě odskočili před závěrečnou třetinou na rozdíl pěti gólů. Poslední část se už jen dohrávala, čestný gól Panterů zaznamenal kapitán Michal Nagy, Boleslav zakulatila počet svých branek na deset.
Fanoušci, kterých dorazilo do Městské haly na závěrečný zápas sezony více než 300, pak mužstvo odměnili aplausem.

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
3:10(0:1, 2:6, 1:3)
Technology Florbal MB
Majrich(Vičánek) - Nagy, Petřík, Kostka, Zimmner, Szweda - Sovják, Zapletal, Volek, Rožnovják, Jurčík, Gál, Pešat, Kittel, Kvapil, Vykopal
Musil(Bauer) - Krzyžanek, Novák, Řehoř, Zakonov - Chroust.Ta, Chroust.To, Bína, Tokoš, Pluhař, Gruber, Höffer, Curney, Natov, Tomašík

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB 3:10

branky: 21. Petr Kittel, 35. Lukáš Petřík, 55. Michal Nagy - 5. Martin Tokoš, 21. Jakub Bína, 22. Tomáš Chroust, 25. Jakub Bína, 36. Tomáš Novák, 37. Jan Natov, 40. Jan Natov, 45. Jakub Bína, 59. Jan Natov, 59. Martin Tokoš; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 312; zásahy brankářů: Kevin Majrich 34 - Petr Musil 19; po třetinách: 0:1, 2:6, 1:3;

Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila: "Chtěl bych dnes poděkovat za celou sezonu výborným a nejlepším fanouškům. A zároveň poděkovat našemu týmu za tuhle sezonu. Byla těžká a náročná."

Komentář hostujícího trenéra, pana Jana Pazdery: "Zápas jsme měli pod kontrolou, dokázali jsme proměňovat šance a výsledek je zasloužený. Otrokovice nás dobře prověřily v celé sérii a na dnešním výkonu se podepsala jejich únava. Potřebujeme zregenerovat a připravit se na semifinále."