Plzeň
9:6
0:2, 7:2, 2:2

PANTHERS OTROKOVICE - FbC Plzeň 9:6

branky: 25. Radim Jančík, 25. Radim Jančík, 32. Michal Kundrata, 32. Jakub Haša, 34. Pavel Malošík, 40. Jakub Haša, 40. Radim Jančík, 45. Jakub Haša, 48. Jakub Haša - 5. Jakub Stelzer, 20. Tomáš Zdeněk, 33. Jakub Stelzer, 40. Tomáš Zdeněk, 44. Tomáš Zdeněk, 49. Filip Nový; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:5; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Vičánek 25 - Matouš Eret 33; po třetinách: 0:2, 7:2, 2:2;

Komentář trenéra domácích L. Ondrouška: Dneska jsme si vypracovali spoustu šancí, ale koncovka nás hodně potrápila. Soupeř i bez klíčových hráčů byl hodně nebezpečný v předbrankovém prostoru a dokázal nás tak dneska potrápit. Díky všem aktérům za utkání.

Komentář trenéra hostí V. Michálka: Dneska jsme přijeli v solidně osekané sestavě, přesto jsme se chtěli poprat o úvodní zápas. Myslím si, že až na druhou třetinu ve které jsme ztratily absolutně koncentraci v zápase jsme odehráli dobrý zápas. Bohužel, pokud budeme dělat chyby v obraně, tak nemůžeme myslet na vítězství. Děkuji soupeři a budeme se těšit na zítra.