CE liga juniorů 2019/2020, 3. kolo FÁZE 1, so 28.9.2019, SH Štěrkoviště Otrokovice
PANTEŘI
Hattrick
7:5
2:0, 2:2, 3:3

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:5

branky: 1. Radim Jančík, 17. Radim Jančík, 30. Jan Michálek, 36. Ondřej Malý, 46. Jakub Haša, 55. Pavel Malošík, 60. Michal Samohýl - 24. Martin Umlášek, 29. Tomáš Popovský, 43. Tadeáš Dvořák, 51. Jan David Šamánek, 52. Tomáš Popovský; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 23 - David Nečas 16; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:3;

PANTEŘI: Vorálek (Kubíček) - Malošík, Gronych, Pšenčík, Michálek - Hanák, Štourač, Hájek, Malý, Chudíček, Javořík, Hrtůs, Popovský, Jančík, Kopčil, Kowalík, Řezáč, Samohýl, Haša
Hattrick: Nečas (Abrahám) - Almásy, Beneš, Hájek, Musil, Suk, Kůra, Koumar - Mikulka, Lukáš, Umlášek, Šamánek, Bednář, Hronek, Dvořák, Pavlík, Popovský

Komentář trenéra domácích, Lukáše Ondrouška: "Dnes utkání, které mělo parametry play off, až na pár našich hluchých míst, kdy jsme se uspokojili skórem a přestali jsme hrát aktivně. Díky soupeřům, divákům, pořadatelům a rozhodčím."

Komentář vedoucího hostů Adama Hemerky: "První třetinu jsme nerozehráli podle našich představ, kdy jsme se na hřišti hledali. Do druhé části už jsme nastoupili jako nový a odhodlaný tým, který se zápasem chce něco udělat. Přebrali jsme otěže zápasu a vytvořili si nespočet šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Na týmu oceňuji bojovnost a touhu zvítězit. Gratuluji soupeři k výhře a přeji hodně štěstí do další fáze ligy.