CE liga juniorů 2019/2020, 4. kolo FÁZE 1, ne 29.9.2019, SH Sportpoint Brno
PANTEŘI
7:1
1:0, 2:0, 4:1

Bulldogs Brno - PANTHERS OTROKOVICE 7:1

branky: 12. Rudolf Brucháček, 26. Jan Černovický, 32. Michal Valachovič, 43. Michal Valachovič, 44. Jakub Laus, 49. Michal Valachovič, 51. Michal Valachovič - 46. Ondřej Kowalik; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Matěj Faltus 15 - Matěj Kubíček 20, Jan Vorálek 4; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:1;

Bulldogs Brno: Faltus (Konečný) - Tomík, Černovický, Vaverčák, Tomášek - Laus, Černohous, Mrva, Svoboda, Domlátil, Hrubý, Brucháček, Rada, Jedlička, Urbánek, Marcinka, Antel, Vítek
PANTEŘI: Vorálek (Kubíček) - Malošík, Gronych, Pšenčík, Michálek - Hanák, Štourač, Hájek, Malý, Chudíček, Javořík, Hrtůs, Popovský, Jančík, Kopčil, Kowalík, Řezáč, Samohýl

Komentář trenéra hostů Lukáše Ondrouška: Dnes jsme zápas nezvládli v hlavách. Gratuluji domácím k postupu.

Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala: V dnešním utkání bylo vidět, že obě dvě družstva chtějí postoupit, a tak hráči měli svázané ruce. Ve třetí třetině se nám podařilo hrát to, co jsme si řekli a hned to bylo vidět na výsledku. Děkuji hráčům za jejich práci a výkon, díky kterému jsme splnili cíl. Děkuji soupeři za 2 krásné utkání a držím jim palce v postupu do vyšší soutěže. Samozřejmě děkujeme i fanouškům za super podporu!