1. liga dorostenců 2019/2020, 2. kolo, so 14.9.2019, SC Dubina Ostrava
Olomouc
7:7
3:3, 2:2, 2:2

PANTHERS OTROKOVICE - FBS Olomouc 7:7

branky: 1. Ondřej Kahoun, 4. Šimon Hanák, 7. Daniel Řezáč, 25. Milan Sousedík, 26. Pavel Chmelář, 38. Michal Procházka, 44. Daniel Řezáč - 5. Václav Vybíral, 13. Jakub Mynář, 14. Radek Stolárik, 16. Jakub Mynář, 22. David Kotek, 35. Radek Stolárik, 45. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Ondřej Lepík; vyloučení: 3:3 + Jakub Mynář OS; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Alexandr Pujin ? - Martin Navrátil ?; po třetinách: 3:3, 2:2, 2:2;

PANTEŘI: Pujin (Chovanec) - Kopecký, Kahoun, Lejček, Švancer, Mrňka, Hanák - Štourač.J, Šilhák, Chmelař, Švancer, Sousedík, Výsmek, Procházka, Kašík, Řezáč, Štourač.A
Olomouc: Navrátil - Kotek, Štrbák, Cupák, Waic, Kopecký, Mikulík, Vybíral - Mádr, Stolárik, Bernard, Soušek, Vachutka, Mynář, Procházka, Trpišovský

V druhém zápase proti Olomouci se dorostencům povedl vstup do utkání, kdy prakticky soupeře během první třetiny pustili do minima šancí (ojedinělou příležitost bohužel brankově zužitkoval) a tempo hry prakticky určovali Panteři. V druhé třetině však přišel ohromný výpadek, kdy soupeř otočil zápas a zbytečně se tak naši hráči nechali dostat pod tlak. Na hráčích byla vidět únava z předešlého utkání, přesto však dokázali najít zbytky sil a zápas otočit. Ponaučení z prvního zápasu však nepřišlo. V poslední minutě přišla naprosto zbytečná ztráta míčku ze standardní situace na polovině soupeře, kterou Olomouc potrestala a místo výhry se body dělily. Dvě třetiny však tým hrál opět dobrý florbal a v zápase tým podrželi oba brankáři. Sašu Pujina, který však kvůli zranění musel odstoupit ze zápasu, plnohodnotně zastoupil ve třetí třetině Pavel Chovanec.

Komentář trenéra domácích, pana Štourače: Další smolná koncovka našeho týmu. Kluci se musí naučit hrát pod tlakem a neprohrávat zbytečně utkání. Děkuji soupeři za velmi dobrý výkon.

Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Hrušky: Kvalitní soupeř nás dobře prověřil. Jen je škoda, že jsme se uchýlili k nesportovnímu chování, které nás stálo přerušení naší nejlepší pasáže v zápase. Remízu bereme a těšíme se na další zápasy. Děkuji soupeři za utkání.