1. liga dorostenců 2019/2020, 3. kolo, so 28.9.2019, SC Dubina Ostrava
PANTEŘI
6:9
1.1, 3:4, 2:4

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 6:9

branky: 14. Tomáš Prus, 23. Radim Pecháček, 23. Vojtěch Škůrek, 24. Petr Vojkůvka, 34. Václav Baláž, 40. Vojtěch Škůrek - 6. Daniel Řezáč, 22. Ondřej Kahoun, 25. Ondřej Kahoun, 29. Adam Štourač, 29. Ondřej Kahoun, 34. Josef Štourač, 35. Milan Sousedík, 44. Milan Sousedík, 45. Ondřej Kahoun; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:5 + Jaromír Malina OS; využití: 0:3; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:1, 3:4, 2:4;

Havířov: Starzyk - Vojkůvka, Martynek, Haničák, Vrána - Baláž, Škůrek, Pecháček, Poruba, Prus, Moudrý, Graf
PANTEŘI: Pujin (Chovanec) - Kopecký, Kahoun, Lejček, Švancer, Mrňka, Hanák - Štourač.J, Sousedík, Ciran, Šilhák, Brázdil, Procházka, Řezáč, Štourač.A

Zápas s Havířovem byl od začátku velmi opatrný na obě strany a oba týmy hráli ze zajištěné obrany, jelikož bylo pouze tříbodové vítězství nezbytným krokem pro udržení v elitním koši 1. ligy dorostu. Oba týmy se dlouho přetahovali o jednobrankové vedení, až v závěru třetí třetiny dokázali panteři odskočit a zvítězit celkovým poměrem 9:6. V zápase bylo k vidění několik velmi pohledných útočných akcí zakončených "až do kuchyně". Bohužel však defenzivní činnost celého týmu stále není na požadované úrovni a laciné obdržené branky pramenící z obrovského nedůrazu v obranné činnosti sráží výkon celého týmu. Naštěstí i v tomto zápase tým skvěle podržel brankář Saša Pujin.