CE liga juniorů 2019/2020, 1. utkání vyřazovací, so 5.10.2019, SH Štěrkoviště Otrokovice
Gullivers Brno
4:6
0:1, 1:3, 3:2

PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:6

branky: 30. Michael Kořének, 41. Michael Kořének, 52. Michael Kořének, 60. Ondřej Kowalik - 10. Kryštof Indruch, 24. Michal Konrád, 36. Štěpán Kouřil, 39. Lukáš Kučera, 47. Miroslav Šimoník, 55. Lukáš Kučera; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Matěj Kubíček ? - Jakub Flek ?, David Slavíček ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:2;

PANTEŘI: Kubíček (Vorálek) - Malošík, Gronych, Pšenčík, Michálek - Hanák, Štourač, Hájek, Malý, Chudíček, Javořík, Hrtůs, Popovský, Jančík, Kopčil, Kowalík, Řezáč, Samohýl, Haša
Gullivers Brno: Flek (Slavíček) - Kozák, Kučera, Malý, Suchomel - Ursachel, Kouřil, Dvořák, Šimoník, Procházka, Konstant, Kos, Dvořák.L, Karpíšek, Vejmělka, Jedlička, Indruch, Ruč, Kondrád

Komentář trenéra domácích pana Bibra: Zlepšení ve třetí třetině bohužel body nepřineslo. Gratuluji soupeři a věřím v lepší výkon při zítřejším utkání.

Komentář trenéra hostů pana Jandy: Zpočátku trpělivá hra z obou stran, která se proměnila na velice aktivní a tvrdý florbal, nicméně od obou týmů v rámci pravidel. Do zítřka si odvážíme dvougólový náskok, což však ve florbale vůbec nic neznamená. Děkuji soupeři za utkání.