CE liga juniorů 2019/2020, 2. kolo, po 28.10.2019, ČPP Aréna Ostrava
FBC ČPP Ostrava
16:7
6:1, 6:2, 4:4

FBC ČPP OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 16:7

branky: 5. Daniel Chatrný, 8. Filip Šubert, 9. Daniel Chatrný, 10. Šimon Soukup, 15. Jakub Sasyn, 20. Šimon Soukup, 21. Pavel Hurta, 24. Pavel Hurta, 26. Šimon Soukup, 27. Daniel Chatrný, 35. Pavel Hurta, 36. Šimon Soukup, 45. Daniel Chatrný, 54. Adam Mikoláš, 55. Jakub Sasyn, 57. Adam Mikoláš - 2. Jan Michálek, 29. Jan Michálek, 34. Petr Pšenčík, 55. Petr Pšenčík, 58. Ondřej Malý, 59. Radim Jančík, 60. Radim Jančík; rozhodčí: Vít Gattnar - Jiří Večerek; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Vít Lukáč 27 - Jan Vorálek 35; po třetinách: 6:1, 6:2, 4:4;

FBC ČPP Ostrava: Sikora (Lukáč) - Mikoláš, Baláš, Fanfrla, Chatrný - Soukup, Šubert.F, Murín, Šubert.M, Gábor, Sasyn, Hurta
PANTEŘI: Vorálek (Doležel) - Pšenčík, Kopecký, Malošík, Gronych - Malý, Chudíček, Javořík, Kořének, Hrtůs, Jančík, Michálek, Kopčil, Kowalík, Samohýl

Komentář trenéra hostí pana Lukáše Ondrouška: Dneska bych chtěl prvně pochválit výkon Ostravy, která hrála s lehkostí a velkým tahem na branku. Nás po dobrém vstupu srazili 4 goly soupeře v rychlém sledu a v hlavách jsme si zápas prohráli.

Komentář trenéra domácích pana Jozefa Gregy: Dnešní zápas byl v našem podání koncert, škoda jen posledních pěti minut, kdy jsme ztratili koncentraci a skóroval jen soupeř. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.