CE liga juniorů 2019/2020, 4. kolo, so 2.11.2019, SH Štěrkoviště Otrokovice
FK Slovan J. Hradec
10:3
2:1, 2:1, 6:1

PANTHERS OTROKOVICE - FK Slovan J.Hradec 10:3

branky: 2. Michal Samohýl, 17. Michael Kořének, 22. Adam Javořík, 34. Michael Kořének, 45. Dalimil Krčma, 46. Daniel Popovský, 51. Jan Michálek, 53. Daniel Popovský, 56. Petr Kopčil, 60. Daniel Popovský - 8. Jakub Píša, 28. Martin Novák, 56. Tobiáš Jan Všechovský; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Jan Vorálek 22 - Matěj Chalupa 16; po třetinách: 2:1, 2:1, 6:1;

PANTEŘI: Vorálek (Kubíček) - Pšenčík, Kopecký, Kahoun, Krčma - Malý, Chudíček, Javořík, Kořének, Hrtůs, Popovský, Jančík, Malošík, Michálek Kopčil, Řezáč, Samohýl
FK Slovan J. Hradec: Chalupa - Hovorka, Novák, Jindra, Šustr - Všechovský, Šimek, Dvořáček, Pech, Píša, Dítě, Šimic, Vetterman

komentář vedoucího týmu Otrokovic pana Bibra: Dneska náš tým předvedl střelecky povedené utkání. Kluci udrželi koncentraci a dotáhlo se utkání do vítězného konce. Soupeři děkuji za utkání.

Komentář hostujícího trenéra Jiřího Prokýška: "Děkujeme a gratulujeme soupeři, s domácími jsme dokázali hrát dvě třetiny vyrovnaně, ve třetí třetině nám došly síly a hlavně jsme odešli psychicky, což se promítlo na výsledku utkání"