CE liga juniorů 2019/2020, 5. kolo, ne 3.11.2019, Městská hala Otrokovice
České Budějovice
2:5
0:3, 1:1, 1:1

PANTHERS OTROKOVICE - FBC Štíři Č. Budějovice 2:5

branky: 37. Daniel Popovský, 50. Petr Pšenčík - 3. Patrik Holý, 5. Patrik Holý, 15. Matěj Beniačik, 40. Filip Kyrian, 44. Patrik Holý; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 1:4 + David Přech 5; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 8 - Jakub Šítal 18; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:1;

PANTEŘI: Kubíček (Vorálek) - Pšenčík, Gronych, Kahoun, Krčma - Malý, Chudíček, Javořík, Kořének, Hrtůs, Popovský, Jančík, Malošík, Michálek Kopčil, Řezáč, Samohýl
České Budějovice: Šítal (Ernst) - Kyrian, Holý, Gucko, Hloušek - Camrda, Fořt, Kolín, Přech, Veselý, Brzobohatý, Tinavský, Beniačik

Komentář trenéra domácích, pana Lukáše Ondrouška: "Dneska byl soupeř nesčetněkrát produktivnější v zakončení, což zápas rozhodlo."

Komentář trenéra hostů, pana Kratochvíla: "Takticky výborně zvládnutý zápas. Všichni plnili, co jsme si řekli a skvěle zachytal gólman. Atraktivní florbal si zahrajeme na tréninku. Mrzí mě jen vyloučení na pět minut, doufám, že je domácí hráč OK."