CE liga juniorů 2019/2020, 6. kolo, so 16.11.2019, SH Štěrkoviště Otrokovice
Hattrick
4:7
2:3, 0:1, 2:3

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:7

branky: 16. Petr Pšenčík, 18. Pavel Malošík, 42. Jan Hrtús, 45. Ondřej Kahoun - 2. Adam Hudeček, 10. Jiří Hájek, 18. Oliver Gold, 38. Tadeáš Dvořák, 50. Štěpán Musil, 52. Matěj Bednář, 54. Martin Umlášek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 20 - Matěj Abraham 18; po třetinách: 2:3, 0:1, 2:3;

PANTEŘI: Kubíček (Vorálek) - Pšenčík, Řezáč, Kopecký, Kahoun - Štourač, Krčma, Hájek, Malý, Chudíček, Kořének, Hrtůs, Popovský, Jančík, Malošík, Michálek, Kopčil, Samohýl, Gronych
Hattrick: Abraham (Nečas) - Almásy, Hájek, Kůra, Mikulka - Klusáček, Umlášek, Gold, Šamánek, Beneš, Hudeček, Bednář, Hronek, Dvořák, Pavlík, Musil, Suk, Popovský

Komentář asistenta domácích, Lukáše Bibra: "Bojovný výkon ve třetí třetině přinesl zlepšení hry, bohužel stále byly drobné chyby a nepřesnosti, které nakonec rozhodly. Soupeři děkuji za zápas."

Komentář trenéra hostí, Jana Niznera: "V posledních kolech již určitý folklór... dobrý vstup do zápasu, solidní první třetina a to je všechno. Potom ztráta koncentrace, nasazení a nabídka pro soupeře vrátit se do hry. Děkujeme za zápas.