CE liga juniorů 2019/2020, 11. kolo, so 14.12.2019, SH TJ Ostrava
FBC ČPP Ostrava
7:4
3:1, 3:1, 1:2

FBC ČPP OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 7:4

branky: 10. Daniel Chatrný, 16. Pavel Hurta, 17. Šimon Soukup, 24. Daniel Chatrný, 30. Pavel Hurta, 34. Filip Šubert, 48. Pavel Hurta - 1. Lukáš Chudíček, 40. Jan Michálek, 50. Pavel Malošík, 59. Pavel Malošík; rozhodčí: Jan Piško - Jan Duda; vyloučení: 6:4; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Ivo Sikora 14 - Jan Vorálek 29; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:2;

FBC ČPP Ostrava: Sikora (Lukáč) - Mikoláš, Baláš, Fanfrla, Chatrný - Soukup, Šubert.F, Murín, Šubert.M, Gábor, Sasyn, Hurta
PANTEŘI: Vorálek (Kubíček) - Pšenčík, Řezáč, Kopecký, Kahoun - Štourač, Krčma, Hájek, Malý, Chudíček, Kořének, Hrtůs, Popovský, Jančík, Malošík, Michálek, Kopčil, Samohýl, Gronych

Komentář trenéra hostí pana Lukáše Ondrouška: Dneska jsme nastoupili do zápasu trochu se svěšenými hlavami. K lepšímu výkonu jsme se dostali až ve třetí třetině. Děkuji soupeři, rozhodčím a pořadatelům za utkání.

Komentář trenéra domácích pana Miroslava Kučery: První dvě třetiny jsme měli zápas pod kontrolou, od poloviny 3. třetiny jsme zbytečně pustili soupeře do utkání. Naštěstí jsme to udrželi až do konce. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím za utkání.