CE liga juniorů 2019/2020, 13. kolo, so 21.12.2019, SH Maloměřice
Hattrick
8:3
2:0, 4:1, 2:2

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PANTHERS OTROKOVICE 8:3

branky: 5. Martin Umlášek, 10. Adam Hudeček, 21. Ondřej Pavlík, 27. Ondřej Pavlík, 27. Adam Hudeček, 34. Jakub Beneš, 41. Matěj Bednář, 54. Matěj Bednář - 34. Michael Kořének, 47. Michael Kořének, 52. Jakub Haša; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Abraham 21 - Jan Vorálek 19; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:2;

Hattrick: Nečas (Abrahám) - Almásy, Beneš, Hájek, Musil, Suk, Kůra, Koumar - Mikulka, Lukáš, Umlášek, Šamánek, Bednář, Hronek, Dvořák, Pavlík, Popovský
PANTEŘI: Vorálek (Kubíček) - Pšenčík, Řezáč, Kopecký, Kahoun - Štourač, Krčma, Hájek, Malý, Chudíček, Kořének, Hrtůs, Popovský, Jančík, Malošík, Michálek, Kopčil, Samohýl, Gronych

Komentář trenéra hostí: Dneska soupeř trefoval dobře zařízení. Rozhodla 2. třetina kdy za stavu 4:0 jsme si vytvořili obrovský tlak který však neskončil golem a soupeř vzápětí branku. Tady byla možnost se vrátit se do zápasu. Díky soupeři za utkání

Komentář trenéra domácích: Celý zápas, mimo tradičního výpadku v druhé polovině druhé části pod kontrolou. Třetí třetina ve znamení přístupu "Také já chci být dnes vidět na balonu". Pár věcí, které si ve hře v závěru sezony nebudeme moci dovolovat. Hezké svátky všem.