CE liga juniorů 2019/2020, 12. kolo, ne 22.12.2019, SH Čajkaréna Olomouc
Olomouc
4:8
0:5, 0:1, 4:2

FBS Olomouc - PANTHERS OTROKOVICE 4:8

branky: 52. Tomáš Skoupil, 57. Tomáš Hanák, 60. Jakub Mynář, 60. Jindřich Bernard - 3. Jakub Haša, 5. Jan Michálek, 13. Michal Samohýl, 14. Michal Samohýl, 15. Jakub Haša, 24. Jakub Žáček, 58. Radim Jančík, 59. Ondřej Malý; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Michael Hruška 20 - Matěj Kubíček 26; po třetinách: 0:5, 0:1, 4:2;

Olomouc: Hruška (Navrátil) - Kotek, Matějů, Vybíral, Prchla - Mádl, Skoupil, Mikulecký, Mynář, Borik, Šebesta, Kořenek
PANTEŘI: Kubíček (Vorálek) - Pšenčík, Řezáč, Kopecký, Kahoun - Štourač, Krčma, Hájek, Malý, Chudíček, Kořének, Hrtůs, Popovský, Jančík, Malošík, Michálek, Kopčil, Samohýl, Gronych

Komentář trenéra hostů Lukáše Ondrouška: Dneska jsme přistoupili k zápasu výborně. Kluci věděli o důležitosti zápasu a cením, že pod tlakem zabrali a nesesypali se z toho. Nicméně posledních 5 minut jsme ztratili koncentraci, což na celkovém výkonu zanechává drobnou kaňku. Díky soupeři, rozhodčím a pořadatelům. Všem čtenářům přeji veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Komentář trenéra domácích Lukáše Kočiříka: Vstup do utkání stejný jako mé dnešní sny. Cením si výsledku ve zbývajících 40 minutách , kdy jsme dokázali zvítězit. Nicméně není možné, abychom vypouštěli části zápasů, v tom případě nemůžeme vyhrávat. Nad tímto zapracujeme a jsem si jistý, že se dostaneme do předkola playoff. Kluci máte na to!!