CE liga juniorů 2019/2020, 14. kolo, so 18.1.2020, J. Hradec
FK Slovan J. Hradec
7:6p
1:2, 3:1, 2:3 - 1:0

FK Slovan J.Hradec - PANTHERS OTROKOVICE 7:6p

branky: 20. Jan Dítě, 34. Jan Šimic, 37. Jakub Píša, 40. Jakub Jindra, 46. Jakub Píša, 47. Jan Pech, 61. Jakub Píša - 14. Radim Jančík, 15. Ondřej Malý, 36. Pavel Malošík, 48. Jan Michálek, 50. Jan Michálek, 51. Ondřej Malý; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 16 - Matěj Kubíček 9; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:3, 1:0;

FK Slovan J. Hradec: Rytíř (Chalupa) - Hovorka, Kopřiva, Pech, Novák, Jindra, Píša, Šustr, Dítě, Žák, Šimič
PANTEŘI: Kubíček (Vorálek) - Hájek, Malý, Chudíček, Javořík, Hrtús, Popovský, Jančík, Malošík, Michálek, Kopčil

Komentář trenéra hostů: Dneska jsme v maximálním nasazení hráli tak posledních zhruba 5 minut, takže jsme si o tento výsledek koledovali. Díky soupeři za utkání.

Komentář trenéra domácích: Od začátku zápasu super týmový a bojovný výkon. Dokázali jsme proměnit šance a dotáhnout zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři a divákům.