CE liga juniorů 2019/2020, 15. kolo, ne 19.1.2020, České Budějovice
České Budějovice
2:3
1:0, 0:2, 1:1

FBC Štíři Č. Budějovice - PANTHERS OTROKOVICE 2:3

branky: 14. Lukáš Tinavský, 46. Matěj Beniačik - 23. Daniel Popovský, 23. Jan Michálek, 49. Pavel Malošík; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Šítal 32 - Jan Vorálek 33; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:1;

České Budějovice: Šítal (Dytrych) - Kyrian, Gucko, Camrda, Tibitancl, Chvosta, Fořt, Kolín, Přech, Rada, Vesely, Brzobohatý, Němec, Sekyrka, Tinavský, Beniačik
PANTEŘI: Vorálek (Kubíček) - Hájek, Malý, Chudíček, Javořík, Hrtús, Popovský, Jančík, Malošík, Michálek, Kopčil

Komentář trenéra hostů: Pokud jsme včera hráli maximálně 5 minut, dneska to bylo přesně opačně. Ještě trochu zlepšit koncovku a bude to úplně super. Soupeři díky za dramatické utkání do posledního hvizdu.

Komentář trenéra domácích: Dneska nás zradila koncovka, na 2 góly se těžko vyhrává. Jenže poté, co jsme začali prohrávat, tak jsme znervózněli a nebyli schopni si vytvořit jasné gólovky. Zbytek pak pochytal hostující brankář. Díky za zápas.