1. liga dorostenců 2019/2020, 14. kolo, ne 19.1.2020, SH Širůch Staré Město
Vsetín
18:6
6:4, 7:2, 5:0

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Vsetín 18:6

branky: 3. Milan Sousedík, 7. Josef Štourač, 9. Milan Sousedík, 13. Petr Kopecký, 15. Daniel Řezáč, 15. Josef Štourač, 17. Tomáš Brázdil, 17. Milan Sousedík, 17. Adam Štourač, 18. Tomáš Brázdil, 19. Tomáš Brázdil, 20. Tomáš Brázdil, 20. Milan Sousedík, 31. Tomáš Brázdil, 40. Milan Sousedík, 42. Milan Sousedík, 43. Jakub Výsmek, 45. Josef Štourač - 2. Tomáš Proksa, 6. Šimon Polách, 6. Jakub Vrzal, 12. Jiří Walter, 20. Jiří Walter, 28. Lukáš Malý; rozhodčí: Jiří Obalil - Vojtěch Fedra; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Pavel Chovanec ? - Lukáš Matocha ?; po třetinách: 6:4, 7:2, 5:0;

PANTEŘI: Chovanec (Pujin) - Kopecký, Štourač J., Sousedík, Kahoun, Žůrek, Švancer, Šilhák, Kašík, Brázdil, Procházka, Mrňka, Hanák, Řezáč, Výsmek, Štourač A.
Vsetín: Matocha - Dudek, Proksa, Polách, Mynář, Malý, Walter, Sicha, Pavlík, Vrzal, Šulák, Martykán, Sekula, Brázdil

Do druhého zápasu proti Vsetínu Panteři nevstoupili vůbec dobře. Nedůraz v obraně způsobil, že po 6 minutách vedli valaši už 3:1. Do konce první třetiny se však podařilo vývoj zápasu otočit na 6:4. Zbylé dvě třetiny už Panteři na hřišti dominovali a předváděli jednu pěknou kombinaci za druhou. Díky vysoké produktivitě v útoku se dorostenci radovali z výhry 18:6 a připsali si důležité tři body před koncem základní části.

Příští týden ( 26.1.2020 ) se Panteři utkají s týmy Slovácka a Havířova, které jsou poslední dva v základní části 1.dorostenecké ligy. Ve hře je tedy 6 bodů, které v následném losu play-off budou hrát důležitou roli.