1. liga dorostenců 2019/2020, 15. kolo, ne 26.1.2020, SH Širůch Staré Město
Slovácko
8:2
4:1, 1:0, 3:1

PANTHERS OTROKOVICE - FBC SLOVÁCKO 8:2

branky: 3. Milan Sousedík, 8. Pavel Chmelář, 12. Tomáš Brázdil, 15. Daniel Řezáč, 21. Tomáš Brázdil, 34. Milan Sousedík, 40. Pavel Chmelář, 45. Michal Procházka - 8. Martin Hadaš, 31. Tomáš Dleštik; rozhodčí: Vojtěch Duda - Tomáš Olbert; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Pavel Chovanec ? - Radim Šenkeřík ?, Tobiaš Roch ?; po třetinách: 4:1, 1:0, 3:1;

PANTEŘI: Chovanec - Kopecký, Štourač J., Sousedík, Kahoun, Žůrek, Švancer, Šilhák, Kašík, Brázdil, Procházka, Mrňka, Hanák, Řezáč, Výsmek, Štourač A., Lejček, Chmelář
Slovácko: Roch (Šenkeřík) - Slováček, Bistrý, Vašíček, Kočenda, Fišner, Jordán, Uřičář, Slováček, Butala, Kucharovic, Ševčík, Hanačík, Kaláč, Hadaš

V prvním nedělním utkání se dorostenci střetli s domácím týmem FBC Slovácko. První dvě branky v utkání zaznamenali Panteři, ale Slovácku se podařilo snížit stav na 2:1. Do konce první třetiny ale otrokovičtí přidali další dvě branky a střeleckou aktivitu si přenesli i do druhé části, která však i kvůli výborně chytajícímu brankáři Slovácka přinesla jen jeden vstřelený gól. Ve třetí části se v první minutě podařilo Slovácku snížit na 5:2, Panteři ale žádné překvapení nedopustili a po výsledku 8:2 si připsali první nedělní vítězství.