1. liga dorostenců 2019/2020, 20. kolo, ne 1.3.2020, SH Horní Suchá
PANTEŘI
7:19
4:5, 0:5, 3:9

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 7:19

branky: 6. Tomáš Prus, 9. Tomáš Prus, 11. Štěpán Graf, 12. Tomáš Prus, 34. Václav Mervart, 35. Tomáš Prus, 36. Radim Pecháček - 4. Petr Kopecký, 5. Josef Štourač, 5. Milan Sousedík, 12. Daniel Řezáč, 15. Tomáš Brázdil, 17. Vladislav Šeďa, 18. Josef Štourač, 20. Jakub Lejček, 28. Vladislav Šeďa, 29. Josef Štourač, 31. Vladislav Šeďa, 32. Jakub Lejček, 33. Antonín Žůrek, 38. Antonín Žůrek, 41. Josef Štourač, 42. Josef Štourač, 45. Josef Štourač, 45. Vladislav Šeďa, 45. Josef Štourač; rozhodčí: Lukáš Toman - David Zotyka; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Pavel Chovanec ?; po třetinách: 4:5, 0:5, 3:9;

Havířov: Starzyk - Warcholek, Martynek, Baláž, Škůrek, Mervart, Pecháček, Poruba, Prus, Moudrý, Graf, Vojkůvka
PANTEŘI: Chovanec - Kopecký, Štourač.J, Sousedík, Žůrek, Šeďa, Lejček, Šilhák, Kašík, Brázdil, Mrňka, Hanák, Řezáč

Do zápasu s domácím týmem Panteři vstoupili o poznání lépe, než do předešlého utkání. Po pěkných akcích vedli už 3:0, avšak soupeř dokázal v průběhu první třetiny srovnat na 4:4. Trefou "do šatny" však Panteři překlopili vedení na svoji stranu. Od druhé třetiny Otrokovice v utkání dominovaly a Havířov, i přes slibné příležitosti, dokázal ve zbytku utkání vstřelit pouze tři branky. Naopak otrokovickým hráčům se podařilo rozjet brankostroj a utkání ovládli poměrem 19:7.

Nováčkovi v sestavě, staršímu žákovi Vladimíru Šeďovi, se podařilo v tomto utkání zaznamenat první gól a zároveň i první hattrick. Prvního gólového zápisu v týmu dorostu se dočkal i Antonín Žůrek. Kapitán Panterů Josef Štourač si zlepšil statistiky výkonem 7 branek a 4 asistencí.

Nyní Panteři vyčkávají na soupeře pro první kolo play off.

Komentář trenéra Otrokovic: Zápas proběhl podle plánu. Vysoká střelecká produktivita. Děkujeme rozhodčím, stolečku a soupeři.

Komentář trenéra domácích pana Ondruše: Utkání rozhodl gól do šatny na konci první třetiny. Do té chvíle jsme byli Otrokovicím více než vyrovnaným soupeřem. Od druhé třetiny jsme jen přihlíželi efektivitě Otrokovic.