Superligový tým ztratil doma další "vyhraný" zápas.

Hattrick
3:5
1:1, 1:0, 1:4

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5

branky: 7. Vlastimil Červenka, 33. Jan Hrtús, 42. Matěj Hronek - 18. Marek Fuchs, 43. Lukáš Vlach, 46. Luděk Ondráček, 50. Adam Hemerka, 60. Lukáš Vlach; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kevin Majrich 16 - Filip Kuhn 20; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:4;

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Kubíček) - Nagy, Medek, Petřík, Kvapil, Pšenčík, Hájek - Červenka, Vykopal, Hrabal, Jurčík, Hronek, Javořík, Szweda, Štourač, Hrtús, Nehila
Hattrick: Kuhn (Kolajta) - Kostka, Juhaňák, Brom, Zach, Sládeček, Horák - Procházka, Fuchs, Coufal, Slezák, Dvořák, Nagy, Ondráček, Vlach, Halama, Kůra, Hemerka, Hronek

Potřetí od restartu Superligy prohrálo áčko Panterů domácí duel, ve kterém v závěrečném třetině vedlo. Po Liberci a Black Angels tak podlehli ve své hale Hattricku Brno 3:5, přestože ještě ve 43. minutě vyhrávali 3:1.

Derby začali lépe Panteři, Hattrick v úvodní třetině jasně přestříleli, jenže do kabin se odcházelo za stavu 1:1. Na trefu Červenky po pohledné kombinaci celé lajny odpovědělo Brno Fuchsem. Také prostřední dějství opanovali Panteři, svoji střeleckou převahu však vyjádřili pouze jedním gólem Hrtúse.

Když v nástupu do poslední třetině zvyšoval na 3:1 exbrněnský Hronek na 3:1, zdálo se, že Panteři mají zápas ve své moci. Jenže vzápětí se utkání zlomilo pro Brno, které bylo do té doby neškodné. Domácí orazítkovali břevno soupeřovy brány a tak znovu platilo otřepané "nedáš, dostaneš". Hattrick z protiútoku snížil a do 50. minuty výsledek obrátil. Snahu Panterů dovést utkání aspoň do prodloužení ukončila trefa hostů do prázdné brány při power play.

Nedělní zápas na Chodově nakonec Panteři neodehráli. Z důvodu náhlého úmrtí chodovského brankáře Michala Rebra. Za celý klub vyjadřujeme rodině i přátelům upřímnou soustrast.