Hattrick
5:2
1:1, 4:0, 0:1

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PANTHERS OTROKOVICE 5:2

branky: 15. Jaroslav David, 31. Martin Umlášek, 32. Matěj Bednář, 34. Štěpán Musil, 37. Jiří Hájek - 7. Martin Ležatka, 46. Ondřej Malý; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Kristián Konečný ? - Jan Vorálek ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 0:1;

Hattrick: Konečný(Korba) - Tretina, Suk, Čermák, Bednář, Hronek, Umlášek, David, Lukáš, Trávníček, Musil, Jelínek, Pavlík, Beneš, Hájek, Rada, Noháček, Hájek, Zouhar
PANTEŘI: Vorálek(Doležal) - Ides, Kahoun, Ležatka.D, Ležatka.M, Mrňka - Řezáč, Javořík, Sousedík, Malý, Hanák, Šefčík, Bělaška, Krčma

Vyjádření trenéra domácích:Ospalý začátek, postupem času zlepšení a výhra. Děkujeme divákům.

Vyjádření trenéra hostů pana Karla Ťopka:Velká škoda části 2. třetiny, kdy jsem si nechali dát zbytečně 4 branky. Jinak pochvala za 1. a 3. třetinu, kdy jsme i v této sestavě zahráli velmi dobře až na zakončení a to nás stálo lepší výsledek. Jsem rád, že se hraje.