Bulldogs Brno
7:8
3:0, 2:5, 2:3

Bulldogs Brno - PANTHERS OTROKOVICE 7:8

branky: 11. Michal Dohnal, 14. Roman Chovan, 18. Roman Chovan, 23. Tadeáš Svozil, 31. Jakub Vitek, 45. Pavel Rous, 59. Michal Valachovič - 25. Martin Ležatka, 27. Milan Sousedík, 28. Josef Štourač, 29. Milan Sousedík, 39. Martin Hadaš, 51. Martin Ležatka, 56. Martin Hadaš, 60. Martin Ležatka; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Matěj Faltus 12, Marek Šivel 7 - Jan Vorálek 27; po třetinách: 3:0, 2:5, 2:3;

Bulldogs Brno: Faltus (40.Šivel) - Zajíček, Vaverčák, Valachovič, Skalník, Veselovský, Makyča, Polách, Dohnal, Svoboda, Šauer, Rous, Domlátil, Svozil, Vitek, Chovan, Zukal, Antel
PANTEŘI: Vorálek - Pšenčík, Ležatka.D, Ležatka.M, Kopecký, Lejček, Hrtús, Štourač.J, Hadaš, Malý, Řezáč, Sousedík, Hanák, Bělaška

Komentář asistenta trenéra hostí Lukáše Bíbra: Bláznivé utkání kdy po první třetině to nevypadalo dobře, po dobrém týmovém výkonu a skvělé podpoře fanoušku se můžeme konečně radovat z výhry. Soupeři děkujeme a posíláme pozdrav fanouškům na Slovácko.

Komentář trenéra Miroslava Vybírala: Neskutečný! Takové utkání se mi těžko hodnotí, a proto bych pogratuloval soupeři k vítězství! Chybí tomu srdce a odvaha.