Gullivers Brno
8:3
3:0, 4:2, 1:1

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 8:3

branky: 11. Tomáš Vejmělka, 19. Jan Procházka, 19. Ondřej Valeš, 21. Jiří Suchomel, 30. Milan Jedlička, 33. Ondřej Valeš, 40. Alex Dokládal, 50. Mathias Schwesig - 21. Martin Ležatka, 39. Adam Štourač, 52. Josef Štourač; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0 + Martin Ležatka 5; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Adam Lysák 27 - Jan Vorálek 17, Alexandr Pujin 11; po třetinách: 3:0, 4:2, 1:1;

Gullivers Brno: Lysák (Hampl) - Valeš, Malý, Suchomel, Kouřil, Synek, Ruber, Dokládal, Kos, Vejmělka, Novotný, Karpíšek, Jedlička, Šimoník, Ruč, Konrád, Kadlec
PANTEŘI: Vorálek (40.Pujin) - Ležatka.M, Kopecký, Pšenčík, Kahoun, Hájek, Mrňka - Štourač.A, Sousedík, Štourač.J, Lejček, Malý, Procházka, Řezáč

Vyjádření vedoucího týmu hostů (L.Bíbr): Bohužel dvě třetiny, které z naší strany byly velmi špatné. Nicméně klukům děkuji za velmi dobrý výkon ve třetí třetině a dobře ubráněné oslabení. Stále máme co zlepšovat. Soupeři děkujeme za utkání.

Komentář trenéra domácích, Jana Menšíka: Do zápasu jsme vstoupili v parádním tempu a jsem rád, že jsme po delší době zvládli vyhrát první třetinu. Během zápasu se tempo pomalu vytrácelo, ale i tak jsme defakto celou dobu kontrolovali hru a odnášíme si zaslouženou výhru. Všechny hráče i našeho gólmana tímto chválím za předvedený výkon. Fanouškům patří díky za skvělou atmosféru a soupeři za zápas.