Havířov
4:6
1:4, 3:1, 0:1

Torpedo Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 4:6

branky: 5. Jan Warcholek, 18. Matěj Pezda, 25. Matěj Pezda, 28. Samuel Řezáč - 7. Jiří Kokeš, 11. Jakub Ondrůšek, 13. Vojtěch Pavlík, 14. Adam Štourač, 29. Jiří Kokeš, 45. Vladislav Šeďa; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Kvapil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Funiok ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:4, 3:1, 0:1;

Havířov: Funiok (Kolkop) - Warcholek, Skála, Pezda, Tichý, Baláž, Mervart, Poruba, Urbančík, Kravčík, Waliczek, Petřík, Řezáč, Strus, Vojkůvka, Kutoš
PANTEŘI: Pujin - Šilhák, Trenz, Ondrůšek, Fijalík, Pavlík, Kašík - Brázdil, Štourač, Procházka, Šeďa, Pavelka, Vanča, Kokeš, Výsmek, Svačina, Žůrek

V prvním zápase sezony se otrokovičtí dorostenci postavili týmu z Havířova. V sestavě Panterů bylo hned 9 nováčků. Do zápasu vstoupili dorostenci velmi dobře, v první třetině si vybudovali tříbrankový náskok. Bohužel, v prostřední části se podařilo soupeři brankový rozdíl dorovnat, avšak těsně před sirénou Jirka Kokeš strhl vedení opět na stranu Panterů. Ve třetí třetině bylo několik příležitostí na obou stranách, branku však vstřelili pouze Otrokovice, a tak první zápas skončil vítězstvím 6:4.