Fbc Topgal Šternberk
2:4
2:1, 0:1, 0:2

PANTHERS OTROKOVICE - Fbc Topgal Šternberk 2:4

branky: 10. Michal Procházka, 11. Jan Pavelka - 9. Jakub Hybler, 26. Petr Marghold, 35. Ondřej Matzner, 45. Petr Marghold; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Alexandr Pujin ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:2;

PANTEŘI: Pujin - Šilhák, Trenz, Ondrůšek, Fijalík, Pavlík, Kašík - Brázdil, Štourač, Procházka, Šeďa, Pavelka, Vanča, Kokeš, Výsmek, Svačina, Žůrek
Fbc Topgal Šternberk: Kardaš - Černohous, Hybler, Richte, Papica, Stolárik, Horry, Matzner, Marghold, Procházka, Odstrčil, Richter, Zepletal, Pařenica

Ve druhém sobotním zápase se Panteři postavili nováčkovi soutěže ze Šternberka. V prvním dějství se i přes úvodní branku soupeře Otrokovice dostaly do vedení 2:1. V prostřední části však dorostence opustila přesná muška. I přes slibné příležitosti žádná z nich neskončila gólem, naopak soupeři se podařilo vyrovnat. Třetí třetina byla ve znamení boje o každý metr palubovky. Šance byly k vidění na obou stranách, do zápisu střelců se ovšem zapsali šternberští. V závěru zápasu se Panteři pokusili zápas vyrovnat se šesti hráči v pole bez brankáře, ovšem soupeř potrestal nepovedenou přihrávku čtvrtým gólem a tím i rozhodl o svém vítězství.