1. Liga, 4. kolo, ne 4.10.2020, SH Širůch Staré Město
FBC Hranice
2:5
1:2, 0:3, 1:0

FBC Hranice - PANTHERS OTROKOVICE 2:5

branky: 1. Jakub Bitter, 33. Jakub Bitter - 5. Tomáš Brázdil, 13. Tomáš Svačina, 24. Vladislav Šeďa, 27. Michal Procházka, 28. Jiří Kokeš; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Maródi ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:0;

FBC Hranice: Maródi (Polášek) - Hotař, Juřica, Miková, Javůrková, Ondruchová, Hanus, Millian, Grohmann, Klinkovská, Kratochvíl, Šimková, Přikryl, Zdráhala, Rada, Bitter
PANTEŘI: Pujin - Šilhák, Pavlík, Fijalík, Ondrůšek, Trenz, Kašík - Procházka, Štourač, Brázdil, Kokeš, Pavelka, Šeďa, Svačina, Výsmek, Žůrek, Bartoň.

Ve druhém nedělním zápase se Panteři střetli s týmem FBC Hranice. Dorostencům se začátek zápasu vůbec nevydařil, po individuální chybě před vlastní bránou prohrávali již po 18 vteřinách. Na hráčích se však neprojevila žádná nervozita a na soupeře valili jeden útok za druhým. Bohužel se přes urputnou obranu hranických nedařilo příliš prosazovat, i tak si do konce první třetiny Panteři vybudovali jednobrankový náskok. V prostřední části se dorostencům podařilo odskočit na rozdíl čtyř branek a zápas měli pevně ve svých rukách. V závěrečné třetině se sice Hranicím podařilo snížit na 5:2, tento výsledek však již zůstal nezměněn až do závěrečného hvizdu.