1. Liga, 3. kolo, ne 4.10.2020, SH Širůch Staré Město
Slovácko
6:2
1:1, 3:2, 2.0

PANTHERS OTROKOVICE - FBC SLOVÁCKO 6:2

branky: 5. Michal Procházka, 16. Tomáš Brázdil, 22. Michal Procházka, 23. Jan Pavelka, 40. Adam Štourač, 45. Jakub Výsmek - 21. Adam Hájek, 28. Adam Buček; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Alexandr Pujin ? - Radim Šenkeřík ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:0;

PANTEŘI: Pujin - Šilhák, Pavlík, Fijalík, Ondrůšek, Trenz, Kašík - Procházka, Štourač, Brázdil, Kokeš, Pavelka, Šeďa, Svačina, Výsmek, Žůrek, Bartoň
Slovácko: Šenkeřík (Roch) - Tuhý, Turek, Čech, Ševčík, Jančo, Krchňáček, Rokyta, Janča, Gilk, Roch.T, Obdržálek, Kocourek, Gajdůšek, Buček, Hájek, Kovařík

V prvním utkání nedělního turnaje ve Starém Městě se dorostenci utkali s domácím týmem FBC Slovácko. Do zápasu se lépe podařilo vstoupit Otrokovicím, které si jednobrankové vedení pohlídaly až do konce první třetiny. Druhá část byla na branky bohatší, Panteři se prosadili hned po 13 vteřinách a to dokonce ve vlastním oslabení. Odpověď Slovácka však na sebe nenechala dlouho čekat a domácí snížili na rozdíl jedné branky. Od tohoto momentu však převzali iniciativu Panteři do konce druhé části si pohlídali dvoubrankové vedení. I přes nebezpečné akce domácích se především díky výbornému brankáři Pujinovi podařilo přidat Otrokovicím další dvě branky a v prvním zápase zvítězily 6:2.