Na závěr roku prohra s Tatranem

Panteři v posledním zápase roku 2020 podlehli vysoko Tatranu a Vánoce tak stráví na konci tabulky.

Livesport Superliga , 2. kolo, ne 20.12.2020, SC Řepy
Tatran Teka Střešovice
11:3
3:1, 2:1, 6:1

Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 11:3

branky: 4. Petr Brautferger, 10. Adam Tlapák, 12. Martin Šindelář, 27. Filip Langer, 34. Milan Meliš, 47. Filip Langer, 49. Petr Brautferger, 51. Filip Langer, 55. Martin Mühlfait, 58. Ondřej Němeček, 60. Filip Ullmann - 4. Peter Nehila, 27. Peter Nehila, 55. Matěj Hronek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1 + Petr Novotný OS:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 11 - Matěj Kubíček 27; po třetinách: 3:1, 2:1, 6:1;

Tatran Teka Střešovice: Křiž (Frühbauer) - Tlapák, Mühlfait, Sládeček, Ullman, Němeček, Vítovec, Pánek - Rod, Piskáček, Kolísko Jan, Navrátil, Kolísko Jakub, Langer, Navrátil, Kerzel, Novotný, Meliš, Brautferger, Šindelář
PANTHERS OTROKOVICE B: Kubíček (Majrich) - Petřík, Pšenčík, Kvapil, Szweda - Červenka, Nehila, Hronek, Hrtús, Zapletal, Štourač, Hájek, Vykopal, Hájek

Áčko Panterů uzavřelo kalendářní rok pátou porážkou v řadě. V závěrečném letošním zápase podlehlo ve Střešovicích 3:11 a do nového roku vstoupí na posledním místě superligové tabulky.

Zápas v hale druhého týmu soutěže přitom začal pro Pantery nadějně, už ve 4. minutě otevřel skóre Nehila. Jenže za 43 vteřin favorit srovnal a do přestávky dvěma góly skóre obrátil.

Panterům svitla naděje ve 27. minutě, kdy svým druhým gólem snížil Nehila, avšak za dalších 8 vteřin si Tatran vzal dvoubrankový náskok zpátky a pak ho už jenom navyšoval. Značně oslabené mužstvo odpadlo v poslední třetině, ve které inkasovalo dalších šest branek. Porážku kosmeticky upravil v závěru Hronek.

Po novoroční pauze čeká Pantery moravský dvojboj, po duelu v Brně (3. ledna) budou 4. ledna hostit před televizními kamerami ČT sport Ostravu, odkud si odvezli svoje jediné vítězství sezony.

Video nebylo poskytnuto. Nejbližší utkání.