Hráči Otrokovic na Boleslav nestačili a vysoko prohráli.

Livesport Superliga , 13. kolo, ne 10.1.2021, MSH Mladá Boleslav
PANTHERS OTROKOVICE B
13:2
8:0, 4:1, 1:1

Předvýběr.CZ Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 13:2

branky: 1. Jan Natov, 1. Milan Tomašík, 5. Milan Tomašík, 8. Martin Tokoš, 9. Jiří Curney, 10. Filip Zakonov, 14. Jiří Curney, 15. Mikuláš Komárek, 22. Daniel Šebek, 31. Jakub Bína, 31. Martin Tokoš, 36. Jan Řehoř, 43. Milan Tomašík - 34. František Vykopal, 52. František Vykopal; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 17 - Zdeněk Raška 6, Kevin Majrich 13; po třetinách: 8:0, 4:1, 1:1;

Sestřih utkání:

Florbal MB: Bauer ( Macík ) - Suchánek, Řehoř, Krzyzanek, Komárek - Šebek, Tomašík, Bína, Řehoř, Chroust.Ta, Chroust.To, Tokoš, Grüber, Höffer, Zoufalý, Curney, Zakonov,
PANTHERS OTROKOVICE B: Raška (40.Majrich) - Koláčný, Kladivo, Kvapil, Szweda, Hájek, Pšenčík - Petřík, Vykopal, Gál, Zapletal, Hrabal, Hronek, Kopecký, Štourač, Javořík

Pro nejvyšší porážku sezony superligové sezony si přijelo áčko do haly Mladé Boleslavi. Po prohře 2:13 navíc opět kleslo na poslední místo tabulky o skóre za Královské Vinohrady.

Panteři stejně jako v sobotu v České Lípě zaspali začátek. Šanci v bráně dostal Raška a už po 8 vteřinách lovil míček ze své sítě, druhý gól inkasoval za dalších 23 vteřin. Raška dostal do přestávky dalších šest branek a Panteři prohráli třetinu hrůzy 0:8!

Do prostřední třetiny se mezi tyče postavil Majrich a ani on dlouhou neudržel čisté konto, přišel o něj v čase 21:26. Panteři korigovali až za stavu 0:11 Vykopalem, který měl i poslední slovo v zápase, který obrazně řečeno skončil, sotva začal.

Příští duel odehrají Panteři v sobotu doma, kdy od 17 hodin hostí Střešovice.