Z Vinohrad s prázdnou

Hráči Otrokovic nevládli důležitý zápas na půdě Vinohrad a podlehli sokolům 9:4.

Livesport Superliga , 16. kolo, ne 17.1.2021, TJ Sokol Vinohrady
Vinohrady
9:4
1:2, 4:0, 4:2

TJ Sokol Královské Vinohrady - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 9:4

branky: 8. Vojtěch Klápa, 23. Marek Paštika, 23. Michal Strachota, 36. Petr Hartman, 38. Michal Strachota, 48. Jan Fiala, 55. Vojtěch Klápa, 57. Milan Bína, 60. Oliver Gold - 4. Lukáš Petřík, 13. Vlastimil Červenka, 60. Peter Nehila, 60. Peter Nehila; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Šantora 16 - Kevin Majrich 13; po třetinách: 1:2, 4:0, 4:2;

Vinohrady: Šantora (Lorenc) - Jelínek, Vnuk, Gold, Fiala, Stuchlík.O - Lanc, Bína, Hartman, Pinkas, Gregor, Hájek, Klápa, Stuchlík.U, Svoboda, Strachota, Paštika, Procházka, Šaroch
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Raška) - Medek, Szweda, Pšenčík, Koláčný - Petřík, Vykopal, Hronek, Hrtús, Zapletal, Sovják, Červenka, Kvapil, Hrabal. Štourač, Nehila, Gál

Výsledková krize otrokovického áčka graduje. Den poté, co doma dostali deset gólů od Tatranu Střešovice, prohráli v hale Královských Vinohradů 4:9. Po zápase dvou nejhorších týmů Superligy tak zůstali Panteři poslední se ztrátou tří bodů na pražský klub.

Utkání přitom začalo pro Pantery nadějně. Petřík a Červenka jim po první třetině zajistili vedení 2:1. Prostřední třetina však skončila pro hosty pohromou, kterou odstartovala laciná vyrovnávací branka, kdy přes blokující hráče propadla za Majrichova záda, který měl zakrytý výhled, střela z poloviny hřiště. Za dalších 15 vteřin už Panteři prohrávali a do druhé pauzy inkasovali ještě dvakrát.

Na obrat neměli Panteři pomyšlení, Nehila se prosadil dvakrát v poslední minutě už za dávno rozhodnutého stavu. Příští utkání odehrají v sobotu, kdy hostí vedoucí Vítkovice.