Na Bohemians nakonec vysoká prohra

Přes snížení ve 3. části si nakonec Otrokovice odvezli z Prahy vysokou prohru 8:2.

Livesport Superliga , 4. kolo, ne 26.9.2021, UNYP Arena
Bohemians
8:2
2:0, 1:0, 5:2

FbŠ Bohemians - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 8:2

branky: 10. Dominik Šimáně, 19. Filip Forman, 21. Karel Petrák, 44. Dominik Šimáně, 53. Filip Forman, 58. Jakub Buršík, 59. Pavel Čihák, 60. Filip Forman - 48. František Vykopal, 49. Pavel Jurčík; rozhodčí: Vojtěch Sýkora - Jiří Dolanský; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 12 - Adam Kohút 15; po třetinách: 2:0, 1:0, 5:2;

Sestřih branek:

Bohemians: Michajlovič(Hyršl) - Kuncman, Čihák, Cabejšek, Pastor, Šimáně, Ďopan - Šebek, Dobisík, Petrák, Buršík, Bílek, Rod, Kratina, Forman, Růžek
PANTHERS OTROKOVICE B: Kohút(Majrich) - Kvapil, Halama, Gašparík, Hrabal, - Červenka, Ležatka.D, Ležatka.M, Jurčík, Nehila, Máček, Štourač, Vykopal, Petřík, Krčma

Utkání se pro tým nevyvíjelo dobře už od samotného začátku. Domácí byli střelecky aktivnější a když si gólman Kohút srazil míček do své sítě sám, prohráli Panteři první třetinu 0:2. V prostřední části sice Panteři přidali, jenže jediný gól dali opět Bohemians.

Až za stavu 0:4 překonal bývalého otrokovického gólmana Michajloviče Vykopal a po rychlé Jurčíkově dorážce svitla Panterům naděje, kterou ještě mohla zvýraznit přesilovka. Tu však nevyužili a pak už se prosazovali jenom Pražané. Zbytečně vysoká porážka se zrodila v závěrečných třech minutách, kdy Panteři třikrát inkasovali, jednou do prázdné brány při jejich power play.

Druhé domácí utkání sehraje mužstvu už toto sváteční úterý, kdy od 18 hodin vyzve na Štěrkovišti Vítkovice.