Po špatném výkonu muži vysoko prohráli s Vítkovicemi

Domácím Panterům utkání hrubě nevyšlo a Vítkovice zaslouženě zvítězily vysoko 13:3.

Livesport Superliga , 5. kolo, út 28.9.2021, SH Štěrkoviště
Vítkovice
3:13
1:5, 1:1, 1:7

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:13

branky: 16. Lukáš Petřík, 34. Filip Hrabal, 55. František Vykopal - 4. Adam Zubek, 9. Marek Bräuer, 16. Rostislav Gattnar, 19. Marek Bräuer, 19. Matyáš Šindler, 37. Jiří Besta, 41. Adam Delong, 41. Marek Matejčík, 42. Martin Gattnar, 44. Filip Čonka-Skyba, 47. Adam Delong, 53. Rostislav Gattnar, 55. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 211; zásahy brankářů: Kevin Majrich 19, Miroslav Steiger 4 - Denis Jasiok 19; po třetinách: 1:5, 1:1, 1:7;

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich(44.Steiger) - Halama, Kvapil, Hrabal, Kelemen, Štourač, Maťcha - Petřík, Jurčík, Červenka, Nehila, Vykopal, Gašparík, Ležatka.D, Ležatka.M, Sovják, Máček, Krčma
Vítkovice: Jasiok(Chalupecký) - Hubálek, Vítovec, Hatala, Besta, Kaleta, Gattnar.M - Delong, Šindler, Gattnar.R, Matejčík, Švajný, Čonka-Skyba, Zubek, Bräuer, Sidunov, Palčinský

Panteři drželi krok s favoritem jen v prostřední třetině, která skončila nerozhodně 1:1. V té se trefil v přesilovce Hrabal po pěkné kombinaci na jeden dotek. Početní výhody byly jediným pozitivem ve hře mužstva, využilo obě dvě.

Panteři jinak propadli ve všech činnostech, poprvé inkasovali už na konci 4. minuty, úvodní třetinu prohráli 1:5 a závěrečnou odevzdali soupeři poměrem 1:7. Minimálně polovinu branek přitom nabídli Vítkovicím sami špatnou rozehrávkou. V bráně se vystřídali oba gólmani, po desáté brance Majricha nahradil Steiger.

Nepovedený zápas můžou Panteři napravit v neděli v Liberci, který získal o dva body více.