Áčko prohrálo v hale střešovického lídra

Vedoucí tým superligy byl nad síly Panterů. V hale Tatranu Střešovice padli 3:8 a prohráli tak čtvrtý zápas v řadě. V tabulce pak zůstali jedenácti o skóre za Hattrickem Brno.

Livesport Superliga , 12. kolo, ne 31.10.2021, SC Řepy
Tatran Teka Střešovice
8:3
2:1, 4:1, 2:1

Tatran Střešovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 8:3

branky: 15. Martin Čermák, 17. David Šimek, 26. Ondřej Němeček, 28. Adam Tlapák, 34. Bohumil Piskáček, 37. Bohumil Piskáček, 45. Jakub Slavík, 58. Martin Šindelář - 11. Peter Nehila, 23. Pavel Jurčík, 52. Filip Hrabal; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3 + Petr Brautferger OS:1; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 14 - Adam Kohút 17, Miroslav Steiger 9; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:1;

Tatran Teka Střešovice: Kohút (40.Steiger) - Halama, Kvapil, Sovják, Maťcha, Kelemen, Hrabal - Petřík, Jurčík, Červenka, Nehila, Ležatka.M, Máček, Krčma, Štourač
PANTHERS OTROKOVICE B: Kříž (Jurco) - Tlapák, Mühlfait, Sládeček, Němeček, Šindelář, Kolísko - Kreysa, Kún, Piskáček, Kučera, Šimek, Čermák, Havlas, Macháček, Švéda, Slavík, Brautferger

Zápas proti favoritovi se přitom pro Pantery vyvíjel dobře, po akci Jurčíka doklepl míček do odkryté brány Nehila. Tatran ale ještě do první přestávky skóre dvěma góly otočil.

Také vstup do prostřední části se Panterům povedl, Jurčík střelou k tyči srovnal. Od té doby už ale patřil duel Střešovicím, které svoji střeleckou převahu zúročily pěti góly v řadě. Panteři prostřídali po druhé pauze brankáře, ale ani Steiger neudržel čisté konto dlouho.

Závěrečnou třetinu rozkouskovala vyloučení, oba týmy přitom jeden faul soupeře potrestaly. Otrokovickou porážku mírnil Hrabal.

Úvodní polovinu základní části uzavřou Panteři v pondělí 8. listopadu, kdy budou před kamerami stanice ČT sport hostit od 16.50 hodin Ostravu, výjimečně v Městské hale.