Oslabení Panteři na Vítkovice doma nestačili

A-tým PSG Panthers Otrokovice prohrál i druhý superligový zápas po mistrovství světa. Po čtvrteční porážce v Pardubicích podlehl doma Vítkovicím 2:11 a v tabulce zůstal předposlední.

Livesport Superliga, 10. kolo, so 19.11.2022, SH Štěrkoviště Otrokovice
PANTEŘI
Vítkovice
2:11
0:2, 1:3, 1:6

PSG PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:11

branky: 38. Petr Kopecký, 45. Vlastimil Červenka - 2. Rostislav Gattnar, 9. Jiří Besta, 28. Jakub Hubálek, 39. Adam Zubek, 39. Štěpán Kaleta, 46. Štěpán Kaleta, 48. Adam Delong, 54. Jan Šebesta, 56. Adam Delong, 58. Adam Palčinský, 60. Jan Šebesta; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Adam Kohút -8, Miroslav Steiger ? - Denis Jasiok -2; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:6

Sestřih utkání:

PANTEŘI: Kohút, Steiger - Sovják, Kubíček, Kopecký, Šefčík, Hrabal - Červenka, Grlický, Jurčík, Kelemen, Nehila, Halama, Grich
Vítkovice: Jasiok, Souček - Šebesta, Hatala, Hubálek,Besta, Kaleta, Pažák - Gattnar M., Gattnar R., Fukala, Sidunov, Šindler, Jankovský, Zubek, Palčinský, Delong, Matějčík

Panteři nastoupili do utkání proti druhému mužstvu soutěže značně oslabení. Nejproduktivnější hráč týmu Gašparík čeká po šarvátce v Pardubicích na trest. Pardubický duel vyřadil i kanonýra Vykopala, na kterého byl podán podnět k k disciplinárnímu řízení a musel nuceně odpočívat.

S velkým favoritem jsme se drželi na dostřel do 45. minuty, kdy Červenka snížil na 2:5. Od té doby však týmu hrajícímu na dvě kompletní pětky začaly rychle docházet síly. Po osmé inkasovaném gólu šel z brány Kohút, jeho náhradník Steiger kapituloval ve finiši ještě třikrát.

Další duel odehrají Panteři v neděli v hale Black Angels.