První zápas nového roku Panteři doma prohráli s Chodovem

A-tým PSG Panthers Otrokovice vstoupil do nového roku vysokou porážkou.

Poté, co v posledním zápase starého roku zvítězil v Karlových Varech, podlehl doma Chodovu 4:14. A protože Královské Vinohrady zvítězily, klesli jsme v tabulce superligy z 11. na 12. místo.

Livesport Superliga, 18. kolo, so 7.1.2023, SH Štěrkoviště Otrokovice
FAT PIPE Florbal Chodov
4:14
2:4, 2:2, 0:8

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:14

branky: 12. Samuel Kelemen, 13. Petr Kopecký, 21. Jakub Grich, 21. Peter Nehila - 3. Marek Vávra, 8. Antonín Votava, 10. Ondřej Vošta, 19. Marek Vávra, 25. Antonín Votava, 29. Antonín Votava, 41. Marek Vávra, 47. Marek Vávra, 50. Tomáš Sýkora, 53. Marek Matoušek, 54. Mikuláš Komárek, 57. Martin Skřivánek, 59. Jiří Bauer, 60. Matěj Jambor; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 147; zásahy brankářů: Alexandr Pujin -14 - Ondřej Lupoměch -4; po třetinách: 2:4, 2:2, 0:8

Sestřih zápasu:

PANTEŘI: Pujin, Kohút - Sovják, Halama, Šefčík, Kopecký, Horák - Grlický, Kelemen, Grich, Hrabal, Vykopal, Nehila, Zapletal, Jurčík, Minich
FAT PIPE Florbal Chodov: Lupoměch, Hodík - Bauer, Matoušek, Šmíd, Slunečko, Kolář - Sýkora, Ondrušek, Vávra, Skřivánek, Kafka, Komárek, Vošta, Votava, Netrefa, Jambor

Začátek utkání se Panterům nepovedl. Juniorský brankář Alexander Pujin, který dostal poprvé šanci od úvodu, inkasoval do 10. minuty tři góly. Kelemen s Kopeckým pak dvěma slepenými trefami snížili a Grich s Nehilou na začátku prostřední třetiny dokonce srovnali na 4:4.

Za tři a půl minuty si ale hosté vzali vedení zpět, do druhé pauzy přidali ještě jeden gól a ve třetí části jsme na soupeře již nestačili.. Spoluhráči nechávali Pujina až příliš často ve štychu a přesně střílející Chodov nemilosrdně trestal chyby a nedůraz v defenzivě. Výsledkem byl desetibrankový debakl, který zcela negoval nadějný výkon z první třetiny zápasu.

Další duel odehrajeme opět doma v sobotu proti Spartě Praha.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!