Archiv

Elévi
st 17.1.2024

PSG Panthers Cup 2024 plný florbalových zážitků je za námi

I druhý lednový víkend byl ve znamení florbalu. Tentokrát, znovu po roce, to byl 3. ročník domácího turnaje PSG Panthers Cup 2024. Letos se zúčastnilo 7 týmů v kategorii elévků. Kromě domácích 2 týmů se turnaje zúčastnili hráči Zlín Lions, Florbal Vsetín, Troopers, FBS Olomouc. Opět dorazil také slovenský AS Trenčín, který obhajoval zlato.

Starší žáci
út 9.1.2024

Mladí Panteři vezou z PFC stříbrný double

Na lednovou verzi florbalového turnaje Prague Floorball Cup vyslali Panteři tři týmy v dětských kategoriích. Kategorie elévků přihlásila oba svoje týmy, kdy kluci z týmu White obhajovali loňské stříbrné medaile a tým Black se vydal sbírat zkušenosti. Starší žáci poprvé vyrazili i na zimní verzi PFC a opět chtěli bojovat o medaile jako v předchozích dvou letech na jarním PFC Spring.

Elévi
čt 7.9.2023

Mladí Panteři bojovali na turnajích v Olomouci a Trenčíně

První zářijový víkend byl ve znamení startu letošní mládežnické turnajové sezóny. Elévci z olomouckého turnaje Moravian Cup vezou krásné stříbro a starší žáci vybojovali na Trenčín Floorbal Games pátou příčku.

Starší žáci
čt 29.6.2023

Mladí Panteři bojovali na brněnském Open Game

Panteři, v kategorii elévci a mladší žáci, se na závěr sezóny zúčastnili prestižního turnaje Brno Open Game. Tento turnaj je považován za neoficiální mistrovství České republiky.

Elévi
čt 1.6.2023

Elévci statečně bojovali v dalekém Liberci

Poslední květnový víkend byl ve znamení dalších velkých florbalových turnajů. Malí Panteři, v kategorii elévci, tentokrát vyrazili na sever Čech, do Liberce na turnaj Nisa Open 2023.

Mladší žáci
st 17.5.2023

Na pražském PFC to malým Panterům dvakrát cinklo, vybojovali zlato a bronz

Panteři, v kategorii přípravka a mladší žáci, zahájili jarní sezónu velkých turnajů pražským Prague Floorball Cup Spring 2023 a to velmi úspěšně. Elévci obhájili loňské zlato a mladší žáci vezou domů bronzové medaile!

Elévi
út 2.5.2023

Naše nejmladší kategorie mají za sebou úspěšnou sezónu

Nejmladší Panteři v kategorii přípravka a elévci úspěšně ukončili letošní působení ve Zlínské lize a těší se na jarní turnaje. Jaká byla letošní sezóna a co je dále čeká, se dozvíte v krátké reportáži.

Elévi
čt 19.1.2023

Den plný florbalových soubojů, zážitků a krásných vzpomínek, to byl letošní Panthers cup 2023

V neděli 15. ledna žila městská sportovní hala v Otrokovicích florbalem. Konal se zde dětský turnaj v kategorii elévků, za účasti 8 týmů z Moravy i Slovenska.

Mladší žáci
čt 12.1.2023

Úžasný start roku pro naši mládež, z dětských turnajů vezeme zlato a stříbro!

První lednový týden se stal velmi úspěšným pro naše nejmenší panterské výpravy. Mladší žáci dobyli mekku florbalu, švédskou Gothii a vezou domů zlato. Elévci získali na pražském PFC mini krásnou stříbrnou medaili.

Aktuální zprávy
út 8.11.2022

Sezóna mládežnických kategorií je v plném proudu

Vedle mužské Livesport Superligy se do svých soutěží v průběhu září a října zapojily i všechny mládežnické týmy. V krátkém souhrnu si můžete přečíst, jak si jednotlivé kategorie vedou, včetně komentářů od jednotlivých trenérů.

Rozhovory
pá 4.11.2022

Kostka: Loučení v domácím prostředí bylo pro mě velkým zážitkem

Po dlouhým 17 letech se Matěj Kostka rozhodl ukončit aktivní florbalovou kariéru. Ve florbalové superlize odehrál úctyhodných 285 utkání, ve kterých vstřelil 72 branek a připsal si 56 asistencí. Co ho k odchodu vedlo, na co nejraději vzpomíná, jaké má plány a mnoho dalšího nám Matěj svěřil ve svém posledním rozhovoru.

Elévi
út 6.9.2022

Mladí Panteři vezou zlato a bronz z víkendových turnajů

První zářijový víkend se dva týmy Panterů úspěšně prezentovaly na florbalových turnajích, na opačných koncích republiky. Elévci dobyli Tempish Moravian cup v Olomouci a mladší žáci vezou bronz z Gorila cupu v Plzni.

Přípravka
st 29.6.2022

Na Brno Open Game to mladým Panterům opět cinklo

Poslední červnový víkend zakončili Panteři, v kategorii přípravka a mladší žáci, kolotoč letních turnajů na prestižním Brno Open Game. Po skvělých výkonech vezou nejmenší kluci bronzové medaile a mladší žáci se v konkurenci 52 týmů prokousali mezi posledních šestnáctku.

út 21.6.2022

Matěj Kostka se vrací do Otrokovic

Do kádru Otrokovic se po dvou letech, strávených v Hattricku Brno, vrací obránce Matěj Kostka. Tento ofenzivní bek působil v Otrokovicích od sezóny 2010/2011, kdy s Pantery vybojoval postup do Superligy. Celkově dosud nasbíral v otrokovickém dresu 200 superligových startů, ve kterých si připsal 56 branek a 43 asistencí. Dohoda zní na rok s opcí na další.

pá 17.6.2022

Panteři udrželi opory, přípravu rozjeli se staronovými tvářemi Kostkou a Grlickým

Se všemi klíčovými hráči a znovu pod vedením trenéra Karla Ševčíka zahájilo v průběhu května áčko Panterů přípravu na novou, v pořadí 12. superligovou sezonu v řadě. Tým posílili dva navrátilci, obránce Matěj Kostka a útočník Martin Grlický, který rozšířil početnou enklávu slovenských hráčů v Otrokovicích.