Do Otrokovic přijede v sobotu obhájce titulu

Hráče Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE čeká velká výzva. V sobotu 26. 10 . 2019 od 18:00 je čeká souboj s obhájcem titulu 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Hrači Vítkovic prožili pod vedením Pavla Bruse pro Vítkovice v posledních letech klasickou sezónu. Základní část byla ve znamení ladění sestavy, hledání optimálního herního stylu a nabírání fyzické kondice na play off. I z tohoto důvodu Vítkovice překvapivě postrácely body se Znojmem nebo Libercem. Po základní části z toho bylo nakonec 4. místo v tabulce. Ve vyřazovací části nejprve vyřadili Tatran 4:1 na zápasy a v semifinále Chodov, tentokrát 4:0. V Superfinále, v takřka domácím prostředí, po výhře 4:3 nad Mladou Boleslaví mohli rytíři z Vítkovic slavit mistrovský titul.

I pod vlivem tohoto úspěchu a lednové účasti na Poháru mistru v domácí Ostravě nemuseli ve Vítkovicích řešit odchody svých opor. Naopak se ještě opět do Vítkovic vrátil zkušený veterán a pamětník titulu z roku 2009 Lukáš Hrubý. Během sezóny se ještě podařilo přivést Šimona Kučeru z konkurenčního FBC. 

Osa týmu ve vcelku jasná. V bráně se může Pavel Brus spolehnout na reprezentanta Lukáše Součka. Obranu diriguje Josef Rýpar s Jakubem Hubálkem, který však utrpěl vážné zranění v úvodním kole a je nepravděpodobné, že by do zápasu zasáhl. V širším kádru reprezentace se pohybuje i na obránce přeučený útočník Jan Šebesta nebo odchovanec Kopřivnice Martin Nehera. Ofenzívu táhne Adam Delong, Lukáš Hájek nebo střelec Marek Bräuer. Kapitánem je hrající legenda klubu Tomáš Sladký. Vítkovice přes početnou marodku aktuálně okupují 4. místo se 14 body.

Panteři nenavázali na výhru 10:7 z Pardubic a po špatném výkonu dovolili Liberci, aby si odvezl pod Ještěd výhru 9:5. Zmínit můžeme pouze rozloučení Ondřeje Čevely, který se z osobních důvodu rozhodl ukončit kariéru. V sobotu tak mají hráči Otrokovic možnost napravit si svou reputaci v zápase proti účastníkovi Poháru mistrů. Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE se nachází na 6. místě se ziskem 11 bodů.


Doma proti mistrovi, přijďte v sobotu na Pantery!!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy