Dorost zahájil sezónu

Dorostenecký tým pod vedením trenérů Jaromíra Maliny a Josefa Štourače odehrál svůj první turnaj v sezóně.

PANTHERS OTROKOVICE - Torpedo Havířov 6:4

V prvním zápase sezony se otrokovičtí dorostenci postavili týmu z Havířova. V sestavě Panterů bylo hned 9 nováčků. Do zápasu vstoupili dorostenci velmi dobře, v první třetině si vybudovali tříbrankový náskok. Bohužel, v prostřední části se podařilo soupeři brankový rozdíl dorovnat, avšak těsně před sirénou Jirka Kokeš strhl vedení opět na stranu Panterů. Ve třetí třetině bylo několik příležitostí na obou stranách, branku však vstřelili pouze Otrokovice, a tak první zápas skončil vítězstvím 6:4.

Statistiky a více info o utkání čtěte zde.

PANTHERS OTROKOVICE - Fbc Topgal Šternberk 2:4

Ve druhém sobotním zápase se Panteři postavili nováčkovi soutěže ze Šternberka. V prvním dějství se i přes úvodní branku soupeře Otrokovice dostaly do vedení 2:1. V prostřední části však dorostence opustila přesná muška. I přes slibné příležitosti žádná z nich neskončila gólem, naopak soupeři se podařilo vyrovnat. Třetí třetina byla ve znamení boje o každý metr palubovky. Šance byly k vidění na obou stranách, do zápisu střelců se ovšem zapsali šternberští. V závěru zápasu se Panteři pokusili zápas vyrovnat se šesti hráči v pole bez brankáře, ovšem soupeř potrestal nepovedenou přihrávku čtvrtým gólem a tím i rozhodl o svém vítězství.

Statistiky a více info o utkání čtěte zde.

V obou zápasech otrokovičtí dorostenci předváděli pěkný kombinační florbal, který v prvním hracím víkendu přinesl tři body. Ve druhém zápase ovšem ke konci zápasu docházely síly, a i přes výborný výkon brankáře Pujina se další body do tabulky připsat nepodařily.

Další turnaj se koná opět ve Starém Městě 4. října a všichni pevně věří, že navážou na dobré výkony z prvních dvou zápasů nové sezony.