Dorostenci na turnaji v Havířově body neuhráli

V sobotu se dorostenci Panthers Otrokovice vypravili na turnaj do Havířova, kde je čekali soupeři z Olomouce a FBC Ostrava. Turnaj se hrál netradičně v odpoledních a večerních hodinách.

PANTHERS OTROKOVICE - FBS Olomouc 1:9

V zápase proti Hanákům Panterům utekl začátek zápasu, kdy inkasovali ve druhé a třetí minutě první dvě branky zápasu. Do konce první třetiny inkasovali ještě jednou, ale nepodařilo se vstřelit ani jednu snižující branku, která by Otrokovice vrátila do zápasu. Zlepšení nepřineslo ani druhá třetina, kdy inkasovali čtvrtou a pátou branku téměř ihned po začátku prostřední části. Ke konci třetí třetiny se podařilo Pavlu Chmelářovi trefit alespoň čestný zásah, ten však nemohl nic změnit na vysoké prohře 1:9.

Statistiky a více info o utkání čtěte zde.

PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA 5:7

Naprosto odlišný vstup do zápasu předvedli dorostenci proti týmu FBC Ostrava. Třemi zásahy po pěkných akcích v první třetině si vytvořili komfortní náskok. Na konci první třetiny však po neproměněné akci 2:1 přišlo poměrně zbytečné vyloučení a z následné přesilové hry se ostravským hráčům podařilo vstřelit kontaktní gól. Následoval naprostý herní výpadek a Ostravané nasázeli ve druhé třetině do sítě Panterů šest branek. V poslední části se otrokovičtí hráči snažili mohutně dotahovat gólové manko, avšak s vypětím všech sil se podařilo skórovat jen 2x. Velkou zásluhu na tom měl i ostravský brankář, který chytil velké množství gólových šancí Panterů. I přes bojovný výkon tedy dorostenci podruhé prohráli, tentokrát 5:7.

Pantery v dorostenecké lize čeká před play-off poslední turnaj základní části, na kterém se utkají s týmy Havířova a Vítkovic.