Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE míří v pátek do Liberce

čtvrtek 15.11.2018 • Redakce

Otrokovice pokračují v nabitém týdnu, v pátek 16.11.2018 od 20:30 hrají v Liberci

Pouhé dva dny po středečním pohárovém utkání zajíždějí panteři na půdu Liberce, kde zakončí první polovinu základní části Tipsport Superligy. Po nadějném výkonu z druhé poloviny utkání proti Pardubicím se panteři pokusí zlomit čekání na výhru a získat důležité body.

Liberec v minulém roce prožil těžkou sezónu. Po 11.místě po základní části čekali hráče Liberce nevyzpytatelné zápasy play down proti Ústí nad Labem. Série došla až do sedmého utkání, kdy domácí Liberec vyrovnával v poslední minutě, aby pak o osudu celé série rozhodly samostatné nájezdy. Liberec byl šťastnější, a především díky nervům Petra Saláta, Tipsport Superligu udržel.

V letním období se vedení Liberce podařilo udržet všechny opory, především u Radka Valeše se už několik let mluví o jeho přesunu do elitního týmu. Jedinou ztrátou bylo ukončení kariéry zkušeného Pavla Hůzy. Naopak trenér Zdeněk Skružný mohl počítat velmi zajímavý příchod velezkušeného Petra Kološe, který v minulém roce dokázal získat s Mladou Boleslaví titul. Kostra týmu je už několik stejná. V brance se Liberec může dlouhé roky spolehnout na Víta Vaníčka, který sice už kariéru minimálně jednou ukončil, ale vše si rozmyslel a je stále oporou. V obraně Liberec sází na kapitána Matěje Klucha a již zmiňovaného Kološe. Ofenzivu táhne Radek Valeš, který do poslední chvíle bojoval o nominaci na MS 2018 v Praze. Dále dvorní zakončovatel Valešových přihrávek Prokop Ferdan nebo možná trochu opomíjený centr Tomáš Marek, který vždy odvede velký kus těžké práce pro svůj tým. Zapomenout nesmíme na Petra Saláta, útočník ošlehaný stovkami zápasů v nejvyšší soutěži, který prošel mnoha týmy oznámil, že aktuální sezóna je pro něj poslední v kariéře. I přes svůj ohlášený odchod ze scény se stále řadí mezi nejlepší hráče svého týmu. Liberci se letos daří. Se ziskem 24 bodů se aktuálně nachází na výborném 5.místě.

Panteři se pomalu dávají dohromady a zraněné opory se postupně zapojují do tréninku. Kdo z nich už bude připraven na páteční zápas nechává trenér Kvapil zatím v tajnosti. Aktuální postavení Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE jednoznačně neodpovídá síle kádru, kterým panteři disponují. Otrokovice se potřebují odrazit k lepším výsledkům a možnost mají právě v Liberci.

Dovezou panteři z Liberce body?

VIDEO ONLINE 👉  https://bit.ly/2T3AZoi

TEXT ONLINE 👉 https://bit.ly/2K3cyDy