Panterům se vrátily opory, vyhráli v Liberci a přerušili sérii porážek

Superliga 2018/2019, 13. kolo, pá 16.11.2018, SH Dukla Liberec
PANTHERS OTROKOVICE B
4:6
2:3, 1:1, 1:2

FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:6

branky: 2. Jan Baudisch, 18. Radek Valeš, 34. Patrik Rozkovec, 57. Matěj Klucho - 15. Pavel Jurčík, 17. Marek Zapletal, 20. Martin Nagy, 33. František Vykopal, 42. Jakub Haša, 46. Marek Zapletal; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Vít Vaníček 16 - Radovan Michajlovič 14; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:2;

Liberec: Vaníček(Chyna) - Klucho, Bitman, Kološ, Lhota, Veselý, Hiadlovský - Kopecký, Valeš, Marek, Rozkovec, Böhm, Baudisch, Ferdan, Kořínek, Balatka
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič(Malina) - Kostka, Zimmer, Nagy.Mi., Szweda, Petřík - Sovják, Jurčík, Zapletal, Haša, Pešat, Švajný, Kvapil, Volek, Vykopal, Nagy.Ma

Komentář trenéra hostů p. Michala Kvapila: O vývoji dnešního utkání rozhodovalo to, že jsme ustáli domácí tlak ve druhé třetině, nás podržel gólman. Po dlouhé době jsme se konečně začali střílet na bránu a tím jsme dosáhli nějakých gólů. Pořád se máme co zlepšovat, ale doufáme, že dnešní výhra nás posune k následným lepším výsledkům. Děkuji soupeři za utkání.

Komentář trenéra domácích p. Filipa Hanžla: Za dnešní výkon se moc pochválit nemůžeme. Začátek vypadal nadějně, ale byli jsme netrpěliví a pustili soupeře do zápasu. Otrokovice se chytly a postupně skóre navýšily. Díky soupeři za zápas, věříme v lepší neděli.