Muži přivítají v Pohárovém utkání Ostravu

Mužské áčko čeká poslední kolo základní skupiny Poháru Českého florbalu. V pondělí od 19:00 se utkají na domácím hřišti s FBC ČPP Ostrava.

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE v letošním Poháru dává příležitost především mladším hráčům, aby nasáli atmosféru mužského florbalu. V prvním kole nestačili naši hráči na Buldoky z Brna a podlehli jim 2:3 v prodloužení. Ve druhém kole Panteři nechali svého soupeře vyrovnat v poslední minutě a nakonec ze Znojma přivezli pouze jeden bod za prohru 6:7 po nájezdech. Se dvěma body se tak Otrokovice nachází na 4. místě tabulky. Přesto pokud domácí v pondělním utkání zvítězí za 3 body, tak postoupí do další fáze.

Soupeřem jim bude už jistý vítěz skupiny FBC ČPP Ostrava. Ostrava si celkem s přehledem poradila se Znojmem 14:6 a v podobném stylu ovládla i utkání na půdě Brna, odkud si odvezla 3 body za výhru 8:2. Zajímavosti je, že v dresu Ostravy se pravděpodobně poprvé od přestupu ukáže v Otrokovicích dlouholetý lídr Panterů Lukáš Pešat. Další známou tváří v dresu Ostravy bude Petr Kittel, který po listopadovém zranění nastoupil do letní přípravy s týmem FBC.

Zatím není jasné, v jakých sestavách se obě družstva představí. Jako jistý vítěz skupiny může Ostrava své hlavní opory šetřit. Panteři naopak mohou opět vyzkoušet mladé tváře, které tím nabírají zkušenosti. Do bojů tak zatím nezasáhly opory Otrokovic Ladislav Gál nebo Michal Nagy. Pondělní utkání bude první domácí zápas po koronavirovém ukončení sezóny.

Poprvé po koroně doma !!! Přijďte v pondělí na Pantery !!!