Pohár ČF, 2. kolo, čt 20.8.2020, SH TJ Znojmo
Znojmo
7:6sn
3:3, 0:2, 3:1

TJ Znojmo - PANTHERS OTROKOVICE 7:6pn

branky: 6. Milan Palášek, 9. Štěpán Blažek, 17. Jan Novák, 49. Jiří Šrámek, 51. Martin Veselý, 60. Jiří Šrámek, N Jiří Šrámek - 1. Peter Nehila, 9. Pavel Jurčík, 16. Lukáš Kvapil, 24. Jan Hrtús, 31. Petr Koláčný, 57. Lukáš Kvapil; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 10, Jan Hándl 17 - Kevin Majrich 23; po třetinách: 3:3, 0:2, 3:1, 0:0;

záznam celého utkání:

Znojmo: Hándl (Bauer) - Daberger, Procházka, Krejčíř, Polehňa - Palát, Blažek, Dománek, Vlček, Novák, Paláček, Veselý, Šrámek, Gerža, Matoušek, Benko
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Kubíček) - Zimmer, Koláčný, Hrtůs, Jurčík - Nehila, Petřík, Blažek, Szweda, Hronek, Červenka, Kvapil, Vykopal

Panteři v hodně okleštěné sestavě nestačili ani na Znojmo, kterému podlehli 7:6 po nájezdech, kdy soupeře nechali vyrovnat až v poslední minutě utkání. V závěrečném kole vrcholové části Poháru můžete vidět otrokovické hráče, proti FBC Ostrava 31. 8. 2020 od 19:30 na MSH Otrokovice.

Komentář trenéra hostí Michala Kvapila: Dnes jsme do Znojma jen přijeli: V první třetině jsme vůbec nebyli v hlavách ani herně na hřišti. Druhá třetina už byla lepší i tak nevezeme důležité body. Není na co se vymlouvat musíme si vše nastavit jinak. Díky soupeři za utkání.

Komentář trenéra domácích Jana Šťastníka: Zase o kousek lepší výkon než v Ostravě, zejména první třetina měla slušné parametry. Mrzí mě hned několik absencí, které jsme měli stejně jako minulý týden, potřebujeme optimalizovat sestavu na první mistrovský zápas, to ale když se hráči střídají na tréninzích jde jen velmi těžko. Díky soupeři za utkání.