Pohár ČF, 1. kolo, pá 14.8.2020, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno
3:2p
1:1, 0:0, 1:1 - 1:0

Bulldogs Brno -Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 3:2p

branky: 14. Sedmera, 41 Němec, 63. Sedmera- 7. Hrtůs, 47. Grlický; rozhodčí: Drápal - Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bartek 23 - Kubíček 13; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:1 - 1:0;

záznam celého utkání:

Bulldogs Brno: Bartek (Halltmar) - Černovický, Lorenc, Marek, Michálek, Kladivo, Punčochář - Valachovič, Skalník, Němec, Kadyvý, Bezeg, Sedmera, Bajnar, Konečný, Brucháček, Sláma, Pešek, Žižka
PANTHERS OTROKOVICE B: Kubíček ( Majrich ) - Jurčík, Blažek, Zimmer, Hrtůs, Koláčný - Petřík, Vykopal, Červenka, Hronek, Štourač, Grlický Kvapil, Javořík

Muži vkročili do letošního Poháru Českého Florbalu porážkou. Ve vyrovnaném zápase, kdy trenér Michal Kvapil dal prostor mladším hráčům a hráčům bojujícím o sestavu nestačili Panteři na Buldoky a prohráli 2:3 po prodloužení. Další zápas je čeká již ve čtvrtek (20. 8. 2020 ) od 19:30, kdy zajíždí na půdu prvoligového Znojma.

Komentář trenéra hostí Michala Kvapila:"Dnes jsme opět vyhořeli v zakončení. První třetina spousta šancí. Ve druhé se domácí začali zlepšovat a my byli pod tlakem. V prodloužení nedáš, dostaneš."

Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: "Standardní první ostré utkání sezóny. Myslím si, že se každou třetinu naše hra zlepšovala. Škoda, že jsme na začátku 3. třetiny neodskočili do většího gólového rozdílu. Je super, že jsme začali sezónu výhrou, za co hráčům děkuji."