Otrokovice čeká derby v Brně. V neděli se utkají s Hattrickem

Hráče Otrokovic čeká výjezd do Brna. V neděli 8. 12. 2019 se utkají od 17:00 s Hattrickem.

První zápas mezi Pantery a Hattrickem se odehrál v Otrokovicích v rámci 3. kola Superligy před kamerami ČT Sport. Ze začátku utkání měli navrch jednoznačně domácí, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. Brněnští hráči však dokázali výsledek otočit a odskočili až 5:2. Po upravení sestavy ve třetí třetině Panteři náskok hostů postupně stahovali a tahoun domácích Lukáš Pešat nakonec v 58. minutě zápasu vyrovnal na 5:5. Obrat v utkání dokonal svou třetí brankou Filip Hrabal a Otrokovice si tak připsaly bod navíc za výhru 6:5 v prodloužení.

Na nováčka si Hattrick nevede vůbec špatně, ač v případě tohoto týmu je nováček silné slovo.

Hlavní tahouni týmu Ondráček, Coufal nebo kapitán Fuchs odehráli velké množství zápasů v nejvyšší lize za konkurenční Bulldogs. Nejlepší střelec družstva Martin Nagy zase odehrál drtivou většinu utkání mezi elitou za Pantery. Brněnský klub sbírá trpělivě bod k bodu a hraje většinou vyrovnané zápasy i proti favoritům. Především na domácím hřišti je Hattrick velmi nebezpečný, když na své hale dokázal porazit Bohemians nebo vzít zde bod favorizovanému Chodovu. Po odehraném 15. kole se nedělní soupeř Otrokovic nachází na 10. místě s 15 body na svém kontě.

Panteři zabrali. Po katastrofální úvodní třetině proti Vinohradům nakonec soupeře přetlačili 10:6 a potvrdili papírové předpoklady. V utkání se trenér Kvapil musel obejít bez dlouhodobě zraněného veterána Lukáše Petříka, ke kterému přibyl po zápase s Ostravou i kanonýr Petr Kittel. Z pracovních důvodů navíc nemohl hrát ani útočník Filip Hrabal, který by však v Brně neměl chybět. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE se nachází na 6. místě se ziskem 24 bodů.

Utkání 16. kola Superligy florbalu FBŠ Hummel Hattrick Brno vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v neděli 8. 12. 2019 od 17:00 (SH Maloměřice)

Další domácí zápas odehrají Panteři v neděli 15. 12. 2019 od 18:00 proti FbŠ Bohemians.