Otrokovice hrají v pátek a v neděli venku

Po úvodním domácím kole, čekají hráče Navláčil PANTHERS OTROKOVICE dva zápasy venku. V pátek na Black Angels a v neděli v Pardubicích.

Panteři v úvodním utkání sezóny po srdnatém výkonu podlehli, bronzovému celku uplynulé sezóny, Chodovu těsně 6:7. Už v pátek budou mít další šanci získat superligové body, a to v utkání v Praze na Black Angels.

Tým z Prahy hraje svou 3. superligovou sezónu a už v té minulé dokázal postoupit do play off, kde nestačil na pozdějšího vítěze z Mladé Boleslavi. Black Angels tak potvrdili svou vzestupnou tendenci. Trenérovi Tomáši Janečkovi se podařilo udržet osu týmu pohromadě. Nadále se tak může spoléhat na čerstvého juniorského mistra světa Tomáše Hanáka, jeho jmenovce Radka Hanáka, zkušeného Jakuba Renčína nebo bratry Bočkovi a dalšího juniorského mistra světa Matouše Buriana. Jediným větším odchodem bylo ukončení kariéry kapitána Jana Hněvkovského. Zajímavostí je, že novým kapitánem se stal brankář Ondřej Matiášek. Tým Black Angels má za sebou první kolo, které odehrál na půdě Hattricku Brno a po výhře 5:1 si připsal první body do tabulky. 

( klikni na banner a sleduj živě )

Hned další kolo odehrají Otrokovice v neděli a bude to opět venku, tentokrát v Pardubicích, kde se celý víkend bude konat Junior Sokol cup a zápas tak bude vyvrcholením celého turnajového dne. Pardubice skončily v loňské sezóně na 11. místě a měly se utkat právě s Pantery v play down, ke kterému nakonec nedošlo vinou nerozehrání nižších soutěží. I v Pardubicích došlo ke změnám v kádru. Po sezoně se s kariérou rozloučil Radek Formánek. Nepokračují ani další tři zkušení borci Jan Kourek, Václav Oubrecht a Marcel Lehký. Naopak se po roční pauze vrátil do týmu Patrik Petr a definitivně z pražské Sparty přestoupil Matyáš Velc. Ikona pardubického florbalu a současný hlavní trenér, Martin Zozulák bude dál spoléhat na produktivního útočníka Adama Šmída, zkušeného veterána Ivo Teichmana nebo brankáře Martina Haleše. Novým kapitánem byl zvolen Přemek Pakosta. Sokoli odehráli úvodní utkání ve Vítkovicích a favoritovi podlehli vysoko 4:11.

( klikni na banner a sleduj živě )

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy