Panteři prohráli i druhý zápas sezony těsně

Dvakrát sahali po bodech, ale ani z jednoho ze dvou úvodních zápasů superligy Panteři nic nezískali.

Livesport Superliga , 2. kolo, pá 17.9.2021, SH Kbely
Black Angels
PANTHERS OTROKOVICE B
6:4
2:2, 0:1, 4:1

BLACK ANGELS - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 6:4

branky: 5. Matěj Boček, 13. Matouš Burian, 47. Jan Bauman, 53. Jakub Boček, 58. Tomáš Hanák, 60. Radek Hanák - 8. Peter Nehila, 20. Martin Ležatka, 26. Ronald Gašparík, 58. Peter Nehila; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 131; zásahy brankářů: Daniel Körber 15 - Adam Kohút 21; po třetinách: 2:2, 0:1, 4:1;

Sestřih branek:

Black Angels: Körber(Matiášek) - Obuškevič, Bauman, Beránek, Fryš, Novotný - Boček.M, Burian, Kopecký, Ludvík, Čáslava, Pícha, Hromada, Neklan, Boček.J, Bouček, Hanák.R, Hanák.T, Renčín
PANTHERS OTROKOVICE B: Kohút(Majrich) - Medek, Kvapil, Sovják, Hrabal, Štourač, Halama - Gašparík, Vykopal, Nehila, Petřík, Červenka, Jurčík, Malý, Ležatka.D, Máček, Ležatka.M

Poté, co doma podlehli 6:7 Chodovu, prohráli v hale Black Angels 4:6.

Úvodní třetina skončila nerozhodně 2:2, Panterům se dvakrát povedlo vyrovnat. Nejdříve zafungovala souhra slovenských útočníků Gašparíka s Nehilou, 50 vteřin před přestávkou pak bratrů Ležatkových - David nahrával a Martin zavěsil.

V prostřední části Panteři skóre obrátili, při dvojnásobné početní výhodě stál na konci kombinace Gašparík. Hubené vedení držel tým více než dvacet minut, než inkasoval v oslabení.

Panteři mohli přesto vyhrát, Nehila ale neproměnil sólo a vzápětí neuspěl sám před brankářem ani Gašparík. Domácí naopak svoji šanci zužitkovali, lacinou ztrátu míčku trestal zblízka Boček.

Trenér Karel Ševčík zkusil v závěru risk bez gólmana, převahu jednoho muže zúročil Nehila, jenže mezitím se Angels dvakrát trefili do prázdné brány, podruhé v čase 59:56.

O první body se tak Panteři pokusí v neděli v Pardubicích.