Panteři cílí na první vítězství, po duelu na Chodově přivítají nováčka

Panteři mají před sebou dva duely během 48 hodin, ve kterých se pokusí zvednout ze dna superligové tabulky. Po pátečním výjezdu na Chodov budou v neděli od 18 hodin hostit v hale na Štěrkovišti nováčka z Karlových Varů.

A-týmu se vstup do sezony nepovedl. Třikrát prohrál o gól a ve virózou oslabené sestavě podlehl mistrovi z Mladé Boleslavi vysoko 1:12. S jedním bodem a skóre 20:34 tak uzavírá pořadí soutěže. Oba příští soupeře přitom může předstihnout už po vzájemném zápase.

Chodov pokračuje ve výsledkovém sestupu. Po třetím místě v sezoně 2020/21 skončil loni šestý a letos získal ze čtyř kol tři body, a to v posledním zápase v České Lípě, kde zvítězil 8:4. Předtím prohrál ve Vítkovicích a Střešovicích, v zatím jediném domácím střetnutí podlehl Black Angels.

Celek z pražského Jižního Města se nedokázal vyrovnat s odchodem svého nejproduktivnějšího hráče Petra Majera do Finska, který se v předešlém ročníku podílel na 67 bodech (33+34). Tým v letní pauze doplnili zejména vlastní odchovanci. Lídrem produktivity je nestárnoucí Tom Ondrušek.

( klikni na banner a sleduj živě )

Také Karlovy Vary posbíraly tři body, historicky premiérové vítězství v superlize si připsaly hned v úvodním kole, kdy doma zdolaly Pardubice 4:3. Od té doby šel ale nováček od debaklu k debaklu. Ve Vítkovicích a doma s Black Angels prohrál 2:10, ze Střešovic odjel s výpraskem 6:17. Západočeši jsou tak se 40 obdrženými góly nejhůře bránícím celkem soutěže.

Nováček má na soupisce osm hráčů, kteří do této sezony neodehráli v superlize ani jeden zápas. Přes 100 startů v soutěži mají na svém kontě obránci Michal Zeman s Danielem Kalašem a útočníci Michal Klápa se svým jmenovcem Strachotou.

S Karlovými Vary se Panteři střetnou v superlize poprvé, Chodov v základní části v jeho hale z 11. pokusů ještě nikdy neporazili.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy