Panteři prohráli i popáté, na Chodově opět selhali v prostřední třetině

Ani návrat brankáře Adama Kohúta, který těsně před startem sezony podstoupil operaci slepého střeva, nepomohla zastavit sérii porážek A-týmu PSG Panthers Otrokovice. Na Chodově podlehl 2:8 a před nedělním domácím duelem proti nováčkovi z Karlových Varů zůstal v superligové tabulce po pěti kolech poslední.

Livesport Superliga, 5. kolo, pá 7.10.2022, SH Jižní Město
FAT PIPE Florbal Chodov
8:2
1:1, 4:0, 3:1

Branky: 17. Marek Vávra, 34. Marek Vávra, 34. Ondřej Vošta, 35. Tom Ondrušek, 37. Jakub Dufek, 50. Marek Vávra, 52. Jakub Dufek, 60. Ondřej Vošta - 20. Peter Nehila, 49. Peter Nehila; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Karel Hodík 22 - Adam Kohút 19; po třetinách: 1:1, 4:0, 3:1.

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Lupoměch) - Maxa, Ondrušek, Vávra, Vošta, Komárek, Netrefa, Novotný, Kafka, Dufek, Jambor - Bauer, Horký, Podhráský, Doubek, Matoušek, Šmíd, Kolář, Šmajda
PANTEŘI: Kohút (Steiger) - Grlický, Kelemen, Grich, Červenka, Gašparík, Jurčík, Hrabal, Nehila, Halama, Štourač, Vykopal - Kubíček, Kostka, Sovják, Kopecký, Šefčík

Stejně jako v předchozích zápasech nabrali Panteři rozhodující ztrátu v prostřední třetině. První dějství skončilo nerozhodně, na Vávrovu branku odpověděl Nehila. Stav 1:1 platil až do času 33:13, za 67 vteřin už jsme ale prohrávali 1:4 a domácí přidali do přestávky ještě jeden gól.

Jiskru naděje vykřesal ve 49. minutě svým druhým gólem Nehila, jenže vzápětí Vávra zkompletoval z trestného střílení hattrick a Panteři se definitivně zlomili. Další dva góly pak jejich porážku ještě zvýraznili, v základní části superligy jsme tak na Chodově nezvítězili ani na dvanáctý pokus.